Starší žena začala u kadeřníka při pohledu do zrcadla pištět. Málem se nepoznala díky kompletní proměně

Fotografie: Depositphotos

Beverly se ve věku 70 let rozhodla, že je čas na změnu. Vyhledala proto muže, který se specializoval na změnu vizáže, a požádala jej o pomoc.

Žena ze Severní Karolíny se jednoho dne probudila a při pohledu do zrcadla zjistila, že se vlastně nepoznává. Rozhodla se tedy, že je čas na radikální změnu. Nechtla ale nic nechat náhodě, kontaktovala proto se svojí prosbou muže, který byl podobnými proměnami proslulý. Jednalo se o Christophera Hopkinse, známého jako „The Makeover Guy“. O jeho proměnách jsme již čtenáře internetového magazínu SvětKreativity informovali, změnou vzhledu dokázal ženu omladit o 20 let.

Změna vzhledu pro ni znamenala také změnu života

Beverly jednoho dne zjistila, že díky tomu, že si připadá stará, ztrácí také životní optimismus. Usoudila, že to tak nenechá a na svém životě něco zásadně změní. Prvním krokem pro ni byla právě změna jejího vzhledu, ten totiž její životní energii nepřidával. Při pohledu do zrcadla se cítila nejen stará, ale také velmi unavená a bez energie. Možnosti, jak můžeme změnit svůj vzhled, najdeme například na portále Girl.

Věděla ale, že nechce experimentovat. Proto se rozhodla svěřit do rukou profesionála, kterým Christopher je. První salon otevřel tento vizážista v roce 1990, od té doby mu rukama prošel velký počet žen a mže se pyšnit až neuvěřitelnými proměnami. Kromě toho pracoval také s velkým množstvím celebrit, některé jeho proměny doslova berou dech. O takovém osudu jsme již čtenáře SvětKreativity informovali, zde dokonce ženě dokázal vrátit úsměv na rty.

Postarší žena si myslela, že z psychického dna není cesty ven. Zázračná proměna vzhledu jí změnila život

Nepoznalo ji okolí

Christopher, který vystupuje pod uměleckým jménem The Makeover Guy, ze svých radikálních proměn natáčí krátká videa, která následně sdílí se svými fanoušky a čeká na jejich reakce. A právě Beverly se do jednoho takového videa dostala. Je zde zachycena před proměnou a bezprostředně po ní a to včetně prvotní reakce, kterou na svůj vlastní vzhled měla. Díky tomu je celé video jedinečné a opravdu autentické.

Svými proměnami totiž Christopher dokáže měnit nejen samotný vzhled žen nebo mužů, ale také jejich sebevědomí a posléze i život. Na Beverly je vidět prvotní překvapení, které se ale posléze promění v radost a v nový životní impulz, který se jí vlévá do žil. To vše dokázaly ruce jednoho muže. Nejen o něm samotném, ale i o jeho práci je možné se podrobnější informace dozvědět na stránkách Makeoverguy.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]