Stylistovi se zatajil dech, když mu 60letá důchodkyně řekla, ať si s ní dělá, co chce. Proměnil ji na královnu krásy

Fotografie: Depositphotos

Změna je život. Nikdy není pozdě pustit se do něčeho nového. Pod rukama profesionálů omládnete a získáte nové sebevědomí. Podívejte se, jak taková proměna může vypadat.

Změnit práci, najít si nového koníčka, začít cvičit nebo si najít nový styl oblékání. Nezáleží na tom, jestli je vám třicet nebo šedesát. Pozitivní změna nám vždy pomáhá uvidět sebe samé v jiném světle. Pokud se jedná o radikální změnu vzhledu, obzvlášť ženy mohou díky ní najít ztracené sebevědomí. A to za to opravdu stojí. U starších žen bývají takové proměny ještě výraznější. Správně zvolený make up dokáže zakrýt mnohé nedokonalosti zralé pleti a můžete tak omládnout klidně o deset let.

Profesionální poradenství

Uvažujete o radikální změně vzhledu? Svěřte se do rukou profesionálů. Dnes je již řada salónů. které se na takové proměny specializují. Oproti běžné kadeřnici nebo kosmetičce si sice připlatíte, ale stojí to za to. Většinou je součástí těchto proměn i focení a poradenství, jak o sebe pečovat i doma. Jaký make-up a barvy se hodí k vašemu typu pleti. Pokud zakomponujete do celé proměny i módního stylistu a doplníte šatník slušivými kousky, vaši nejbližší vás pak možná ani nepoznají. Celková proměna je výborným dárkem k narozeninám, tak už víte, co si přát.

Fotografie: Pexels

Proměna od známého stylisty

K radikální proměně se odhodlala i šedesátnice Debbie. Byla na rozcestí, zda si nechat své šedivé vlasy nebo zcela změnit svoji vizáž. Nakonec se svěřila do rukou známého a talentovaného stylisty Christophera Hopkinse. Možná znáte jeho videa s pseudonymem Makeover Guy. Jeho předností je, že každou ženu vnímá jako jedinečnou a krásnou. Má velký cit pro zvýraznění přednosti a jeho proměny působí velmi přirozeně. Obrací se na něj zvláště starší ženy, které mají nízké sebevědomí, ale neumí si jinak poradit.

U Debbie bylo potřeba vymyslet především nový styl účesu a zvolit vhodnou barvu vlasů, která bude působit přirozeně. Hopkins, k velké radosti, dostal zcela volnou ruku a zvolil kratší střapatý účes se zrzavými tóny. Zvýraznil pak především obočí a skryl unavené kruhy pod očima. Pečlivá kosmetika a make-up pak z unavené šedesátnice udělaly rozvernou čtyřicátníci. Sama Debbie se v zrcadle nemohla vůbec poznat a pochybovala, jestli ji poznají její nejbližší.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]