Inspirujte se ke změně vzhledu účesy, díky kterým každý omládne

Víte, jaké budou nejoblíbenější účesy letošního roku? Co bude trendy a co byste měla na své hlavě nosit? Pokud nevíte, poradíme vám. Přinášíme vám velkou inspiraci v účesech. Pokud nechcete stát stranou a chcete být naopak IN, rozhodně s těmito variantami neuděláte chybu.

Účes bob

Známá klasika. Populární účes, který je velmi populární a rozhodně s ním nešlápnete vedle. Je velmi jednoduchý na vytvoření, je velmi přirozený, a přesto vypadá originálně. Doporučujeme ho vyzkoušet. Navíc má velkou výhodu i v tom, že umí poměrně snadno zakrýt různé nedokonalosti na vašem obličeji, jelikož přitáhne pozornost jinam.

Účes krátký bob

Alternativa klasiky, která je zajímavá hlavně pro ženy, které chtějí zkusit mít krátké vlasy. Ty z vás udělají někoho zcela jiného. Kratší vlasy jsou samozřejmě i velmi praktické, jak pokud je o mytí, tak pokud jde také o sušení, nebo ranní česání. Tvorba daného účesu navíc není pro zkušenou kadeřnici nic složitého. Když se chcete vzdát dlouhých vlasů, je to jasná volba. Hlavním unikátem účesu je také jeho výraznější podholení.

Účes semi bob

Pokud si netroufnete na předchozí úplně krátkou variantu, zkuste tuto. To proto, že vaše vlasy budou mít stále určitou délku a budou tak zajímavě přesahovat přes ono případné podholení a zkrácení. Díky tomu navíc budete moci s vašimi vlasy i zajímavě experimentovat. Můžete kombinovat různé barvy, stejně jako se nemusíte obávat ani vln. Tento typ účesu si získává na popularitě mezi celebritami, a tak s ním chybu neuděláte.

Účes long bob

Nedokážete se vzdát svých dlouhých vlasů? To nevadí. Stačí je jenom lehce zkrátit, zajímavě je na bocích zarovnat a vznikne účes long bob. Pokud se nebojíte určité extravagance, kterou přináší, neuděláte s ním chybu. Samozřejmé je, že se délky vlasů mohou lišit podle toho, jaké jste měla původně, nebo jak moc odvážné jste. Některé mohou kopírovat linii čelisti, jiné ji přímo přesahují.

Účes asymetrický bob

Zajímavá varianta, která může vzniknout z úplné klasiky. Pokud nosíte standardní bob a chcete změnu, toto je správná cesta. Stačí vlasy trochu rozčepýřit, poslat některé prameny na jinou stranu, nebo vytvořit cílený rozcuch. Navíc tento typ nedá ani velkou práci při úpravě. Ráno stačí rychlé česání, projet rukou a můžete vyrazit. A budete dokonalá.

Účes s vyholenými tvary

Na závěr něco odvážnějšího. Pokud se nebojíte být jiná, nechte svou kadeřnici, ať použije žiletku. Díky tomu mohou na vaší hlavně vzniknout i zajímavé ornamenty. Pro krátkovlásky jasný směr, který nezklame.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]