Viktorie po rozvodu a 44 letech manželství potřebovala nový začátek. Podstoupila proměnu u stylistky a radikálně se změnila

Fotografie: MaxPixel

Paní Viktorie si řekla, že i po rozvodu s manželem má šanci na další lásku. Proto si zašla k odborníkům, kteří ji doslova proměnili v krásného člověka plného energie.

V životě každého muže i ženy může přijít velká změna, která je šokující a nečekaná. To obvykle znamená, že člověk se musí velmi rychle srovnat s něčím, co pro něj není vůbec příjemné a dost často na to lidská psychika reaguje špatně. Tato dáma si sice prošla rozvodem, ale nevzdala se chce si najít novou lásku, s níž bude v životě šťastná. Podstoupila proto proměnu, která ji vylepšila.

Někteří lidé reagují na změny špatně

Pro některé lidi je velmi obtížné se v životě srovnat s určitými změnami. Jakmile tedy má nějaká nastat, musí si na tyto změny zvykat postupně, aby to pro něho nebyl velký šok. Občas se ale stane, že nějaká změna nastane nečekaně a je velmi bolestivá. Pro tuto ženu to byl například rozvod, který vůbec nečekala, a tak ji velmi zasáhl.

Rozvod s životním partnerem

Není nic těžšího než se loučit s partnerem, kterého daná osoba milovala a byla na něj v životě zvyklá. Tato dáma ale neměla na výběr, když její manžel přišel domů s rozvodovými papíry a po své ženě chtěl, aby je podepsala. Viktorie je tedy podepsala, protože jí nezbývalo nic jiného. Celé manželství trvalo 44 let, což je hodně dlouhá doba, během níž si člověk na druhou osobu zvykne.

Fotografie: Pixabay

Jakmile byl rozvod u konce, Viktorie věděla, že už je to dlouhá doba, kdy o sebe naposledy pečovala. Její kamarádky proto Viktorii doporučily salon, kam samy chodí, a chtěly, aby si zašla na proměnu. Viktorie chvíli váhala, ale nakonec si řekla, že stejně nemá co ztratit. Jakmile vešla do salonu, nevěděla, co má čekat, ale doufala v lepší zítřky.

Proměna dopadla velice dobře

Viktorie se svěřila do rukou odborníků a když přicházela do salonu, měla krátké hnědé mikádo a na jejím obličeji bylo vidět, že je hodně unavená. Kadeřnice si s tímto povadlým vzhledem poradila tak, že její nevýrazné vlasy obarvila červenou barvou, čímž ji trochu rozzářila. K líčení kosmetička zvolila rtěnku v barvě pleti a hnědé oční linky. Díky tomuto vzhledu se Viktorie proměnila v pravou dámu a nyní bude v davu nepřehlédnutelná.

Zdroj: Livebiz

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*