Dechberoucí proměna: Bezdomovec se po letech dostal do rukou zkušeného kadeřníka. Výsledek mluví za vše

Fotografie: Depositphotos

Jednoho dne se majitel kadeřnického salónu rozhodl, že předělá jednoho bezdomovce. Ten se podíval do zrcadla a nepoznal se.

Někdy zkrátka člověk potřebuje ve svém životě změnu. Nemusí to být nějak drastické, někdy postačí například nový účes nebo styl oblékání. A někdy to naprosto stačí. Pro Josého Antonia, který žil ve Španělsku, ale žádná taková změna nepřipadala v úvahu, protože byl bezdomovec a neměl žádné peníze. Za celý den se tak maximálně mohl jednou najíst, takže návštěva kadeřníka byl pro něj luxus.

Těžká životní situace

Jose Antonio pracoval jako elektrikář ve Španělsku. Ale poté, co se propadl do hluboké deprese, ztratil vše, co vlastnil, a ocitl se na ulici. Každý den vydělal jen nějaké drobné, za které si koupil něco k jídlu. Sem tam také pracoval jako obsluha parkoviště. Naproti místu, kde přebýval Jose, pracoval kadeřník Salva Garcia. Vlastnil kadeřnictví a často vídal bezdomovce procházet se venku.

Prošel velkou proměnou

Jose měl vlasy dlouhé a neupravené, protože už dlouhou dobu nebyl u kadeřníka a ani si je nerozčesal. A vousy měl úplně stejné. Salva se rozhodl, že ho překvapí. Jose žil jako bezdomovec již více než 25 let, takže nebylo divu, že jeho vlasy a vousy rychle rostly. Ale právě nastal čas na velkou proměnu. A jak se povedla?

Jeho proměnu sledoval filmový štáb. Těsně před tím, než se José posadil na holičské křeslo, řekl, že by si ještě naposledy přál vidět své staré já. Podíval se na sebe a brzy na to byl připraven.

Jeho proměna trvala dost dlouho, ale jakmile se José uviděl, byl tak překvapený, že se rozplakal. Vypadal tak moc jinak, rozhodně by ho nikdo, kdo ho znal, nepoznal. Jeho vzhled mu pomohl najít práci a tak už nadále není bezdomovcem.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*