Moderní účes můžete mít v jakémkoliv věku. Jít s dobou je snadné

Moderní účes chtějí hlavně mladé díky a ženy. My vám však ukážeme, že je na něj čas v každém věku. Zvláště, pokud chcete vypadat mladě a šaramantně. A zaměříme se na to, čeho se mnoho žen bojí. Na šedivé vlasy. Představíme vám několik příkladů, které vás přesvědčí o tom, že je rozhodně skrývat nemusíte. Stačí správný střih, styling a můžete vyrazit do města.

Není třeba nic složitého

V jednoduchosti je krása. To platí v oblasti účesů více, než kdekoliv jinde. Moderní účes rozhodně nemusí být jakkoliv složitý. Právě naopak. Stačí vlasy zkrátit na požadovanou délku, dále je stačí vhodně načesat a výsledek je jednoduchý. Navíc se takový účes i snadno udržuje.

Elegance je snadná

I na druhém příkladu si ukážeme, že mít elegantní a také moderní účes rozhodně není nic složitého. Je tomu přesně naopak. Tento střih je skvělou volbou pro ty ženy, které chtějí jít s dobou a zároveň je jejich cílem vypadat elegantně.

Klasika, která neomrzí

Jsou moderní účesy, které jsou trendy již dlouhou dobu. Proč? Jelikož vypadají stále skvěle, snadno se udržují a sluší téměř každé ženě. Zkuste se inspirovat a vykouzlete na své hlavě třeba tento. Uvidíte, že s ním jednoduše omládnete o pár let.

Krátké vlasy jsou chic

Moderní účes je rozhodně ten, který není nijak dlouhý. Pokud jste od narození toužila spíše po krátkých vlasech, tak je nejvyšší čas si tento sen splnit. Uvidíte, že krátkovlásky vypadají vždy zajímavě a originálně. Třeba takto.

Populární účes bob

Jistě ho znáte, tedy alespoň z doslechu. Pokud jste ho nikdy nevyzkoušela, je možností jak ukázat, že i šedé vlasy mohou vypadat stylově. V kombinaci s tímto účesem vaše krása vynikne jako nic jiného. Přesvědčte se sama.

Stylové krátké vlasy

Tento moderní účes je jasnou volbou pro tu ženu, která se nebojí ukázat své šediny, stejně jako pro tu, která se nebojí radikální změny. Pokud si troufnete své vlasy takto zkrátit, jenom do toho. Uvidíte, jak unikátní budete.

Nebojte se kulmy

Klasická trvalá je už dávno minulostí. Ale kulma, to je váš dobrý pomocník, který vlasy stylově natočí. Základem tohoto účesu je klasický bob, který je však zajímavě vylepšen. Pokud nemáte rovné vlasy od přírody, měla by to být jasná volba.

Fotografie: Pinterest

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]