Vyzkoušela jednoduchý trik a v daný moment omládla o 20 let. Málokterá žena ho zná

Fotografie: Pexels

Mnoha ženám i mužům by se jistě líbilo, kdyby znali několik triků, jak vypadat mladší. Tato žena se jeden takový trik naučila a podělila se o něj na sociálních sítích s ostatními lidmi.

Nikdo v životě neumí zastavit stárnutí a jediná možnost, jak omezit rychlé stárnutí je to, že se o sebe člověk bude dlouhodobě dobře starat a nebude zanedbávat své fyzické ani duševní zdraví. Když už ale člověk nemá ty nejlepší geny a vrásky či jiné náznaky stárnutí se projeví velmi rychle, může si pomoci s tímto trikem, který se rozhodla sdílet jedna žena na sociálních sítích.

Stárnutí nejde zastavit, ale pouze zpomalit

Pokud si člověk již v mladém věku uvědomí, že když se o sebe bude dobře starat, tak si za svou péči poděkuje i později. Díky tomu, že člověk žije zdravě, věnuje se pravidelně nějaké fyzické aktivitě a stará se i o své duševní zdraví, tak u něj může být zpomaleno stárnutí až o polovinu. Zatímco některé ženy kouří, nestarají se o svou pleť, jedí to, co jim přijde pod ruku a nepečují o sebe, tak se později nemohou divit tomu, že se u nich projeví stárnutí vcelku brzy.

Triky pro mladistvý vzhled

Jakmile začne člověk stárnout, je to přirozený jev. Mnoho lidí se ale právě tomuto období chce co nejdéle vyhnout a snaží se vymýšlet vše možné, aby zakryl své stárnutí. Tyto pokusy mnohdy končí tím, že na sebe ženy aplikují příliš mnoho make-upu nebo používají kosmetické přípravky, které jsou velmi drahé, ale vůbec nefungují.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Catherine Shim (@shimycatsmua)

Drahé zákroky a chirurgické operace

Pro některé lidi, kteří na tom jsou finančně dobře, jsou v dnešní době velmi přístupné plastické operace a další chirurgické zákroky. Tyto zákroky fungují na dlouhou dobu, ale pokud to s nimi člověk přežene, vypadá jeho tvář nebo jiná část na těle velmi nepřirozeně. Je tedy potřeba k těmto zákrokům přistupovat s respektem a nepřehánět to s nimi, protože jinak mají opačný efekt.

Slavná vizážistka radí všem ženám jeden trik

K tomu, aby ženy vypadaly mladší než jsou, mohou využít jeden trik, který radí známá vizážistka Catherine Shim. Ta totiž své klientce nalepila na tváře průhlednou pásku a vypnula jí vrásky tak, že pásku uchytila pomocí sponek ve vlasech. Díky tomuto efektu měla její klientka krásně vypnutou pleť a rázem vypadala o dvacet let mladší. Následně klientku nalíčila obvyklým způsobem a nakonec nebylo ani poznat, že má na sobě žena nějakou pásku.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*