Důchodkyně byla několik minut mrtvá a pak se probudila: Z její výpovědi o posmrtném životě naskakuje husí kůže

Fotografie: Blogotron / Creative Commons / Attribution 2.0

Otázka posmrtného života nedává spát mnoha lidem po celém světě, a to včetně zapálených vědců. Tato žena vypráví, jak smrt ve skutečnosti vypadá.

Tato dvaapadesátiletá zdravotní sestra v důchodu jménem Penny si prošla traumatizujícím zážitkem, když prožila v letech 2014 a 2016 zážitky blízké smrti, jež jí naprosto změnily život. Během doby, co ležela na nemocničním lůžku, se totiž podle všeho setkala s Bohem, který jí pomohl pochopit i ty nejzáhadnější otázky, jež si v dnešní době neustále kladou i ti nejznámější vědci.

Neobvyklá událost, která ženě otevřela oči

Stejně jako většina lidí si i Penny zažila ve svém životě několik hořkých záležitostí, včetně drastického rozvodu. Pokaždé, když si vzpomněla na první dny života svých dětí, zaplnila se jí hlava okamžiky, na které nechtěla myslet. Její bývalý manžel ji totiž opustil, ještě když byly miminka, s čímž se velmi těžko vyrovnávala. Tyto špatné zkušenosti v jejím životě v ní vyvolaly pocit zášti. To ještě ovšem netušila, že velmi brzy změní její pohled na věc jedna neobvyklá událost.

Penny prožila v letech 2014 a 2016 zážitky blízké smrti, které jí změnily život. Zjistila, že je silně alergická na korýše, a to až do té míry, že prodělala život ohrožující anafylaktický záchvat. Když skončila v nemocnici, nemohla dýchat a zdálo se, že nepřežije, ale to, co se stalo potom, bylo opravdu neuvěřitelné. Penny tvrdila, že během záchvatu její duch opustil tělo, podívala se na sebe a řekla: „Kdo je ta holka? Je dost nemocná. Tady [na Zemi] je čas tak strukturovaný, že vám tam čas opravdu letí.“

Setkání s Bohem

Penny tvrdila, že předtím, než se objevil její vlastní duch, viděla jasné světlo a telepaticky jí někdo druhý řekl, aby zůstala v klidu. „Ulevilo se mi, že mi to dávalo něco najevo a já nebyla úplně sama se svými myšlenkami. Ty se však během mého pobytu v posmrtném životě staly skutečnými. Viděla jsem také jasně žluté květy a každá měla svou vlastní vibraci. Svou vlastní píseň, vůni a chuť. Nemusela jsem se k nim ani přibližovat, abych to zažila. Prostě jsem to cítila,“ sdělila žena.

Fotografie: Pixabay

Penny pak tvrdila, že se setkala s Bohem a vyprávěla mu o útrapách, které ona a její děti prožily. Ptala se ho, proč její rodinu nechává tak trpět a zda jí může dát odpovědi na všechny otázky. V návaznosti na to dostala odpověď, že utrpení na tomto světě bude odměněno v posmrtném životě. A vše najednou dávalo opravdový smysl. Viděla také pohled do budoucnosti, kde její syn David sledoval, jak jeho budoucí syn hraje fotbal. „Mami, budu otcem, jakého si zaslouží,“ slyšela. Stejnou větu pak David opakoval i po letech, když sledoval, jak si jeho syn hraje. Penny tento zážitek považovala za „potvrzení“.

Žena se naštěstí po probuzení z kómatu dostala zpět na zem, přičemž prozradila, že jí tato zkušenost pomohla vyléčit se z anafylaxe. Změnila také kompletně pohled na svůj život. „Jsme povoláni jít kupředu, čelit výzvám a sdílet laskavost. Největší lekcí, kterou jsem po rozhovoru se svým stvořitelem získala, bylo, že pohodlí na zemi nemá v posmrtném životě stejnou hodnotu. Ovoce přinesou pouze těžkosti a boj,“ sdělila žena.

Zdroj: Daily Star

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*