Taneční pár netušil, na jakou píseň bude improvizovaně vystupovat. Po spuštění se všichni začali smát

Fotografie: Honeyking / Creative Commons / Attribution 2.0

Jakmile se koná taneční soutěž, tak obnáší hodně překvapení. Stejně tak tomu bylo i u této soutěže, ale zde žádný z tanečních párů netušil, na jakou hudbu budou tančit.

Na světě probíhá každým rokem velké množství tanečních soutěží. Těch se účastní hodně lidí, jelikož tanec je pro mnoho osob něco, čemu se mohou v životě věnovat a zároveň si tím i vydělávat peníze. Někteří lidé se naučí tančit díky tomu, že v sobě mají velké množství energie, kterou takto předávají i ostatním nebo se díky tanci umí vyjádřit. Tento taneční pár se účastnil jedné taneční soutěže, ale vůbec netušil, na jakou hudbu budou vystupovat.

Díky tanci se mohou lidé vyjádřit

Většina lidí se naučí tančit velice brzy a v mnoha případech to bývá hlavně v dětství. Jakmile nějaké dítě začne tancovat, tak je zcela jasné, že má radost a dává ji najevo. Podobně tomu může být u dospělých lidí. Ti však nemusí tancem vyjadřovat pouze radost a rozdávat energii, ale občas jsou taneční vystoupení i dramatická a velmi smutná.

Díky tomu, že se lidé mohou vyjádřit svými pohyby, mohou dát ostatním najevo, jak se cítí, aniž by cokoliv řekli. Tento fakt by se dal považovat za velmi empatický, protože pocity tanečníka může pochytit jen ten, kdo jeho vystoupení bude pečlivě sledovat. Někteří tanečníci se ale této aktivitě věnují jen ze zábavy. Mnoho lidí tanec udržuje ve formě nebo se touto činností velmi baví a považují jí za svůj koníček.

Taneční pár se účastnil soutěže

Dvojice tanečníků Stefanie Tschom i Laszlo Tarkanyi jsou instruktoři West Coast Swing a oba dva pochází z jiné země. I přesto si ale našli společnou vášeň, které se aktivně věnují. Když se konala taneční soutěž ve Vídni, oba dva se do ní přihlásili, aby se jí mohli zúčastnit. Velice lákavé pro ně bylo to, že si mohou vyzkoušet soutěž ve které musí improvizovat. Dopředu totiž netušili, na jakou píseň budou vystupovat.

DJ vybral zajímavou píseň

Když už bylo na čase, aby začalo vystoupení tohoto tanečního páru, moderátor navrhl DJ, aby zahrál píseň, kterou lze považovat za dobrodružnou. Soutěžícím poté sdělil, že se za ně bude modlit, aby jim tanec vyšel. Po chvíli začala hrát skladba s názvem The Bare Necessities z Disney’s The Jungle Book. Všichni diváci i soutěžící věděli, že tato hudba je skvělá pro jejich vystoupení a bylo na čase začít improvizovat.

Pár se po tanečním parketu pohyboval velice ladně a vypadalo to, jak kdyby měli přesně nacvičené vystoupení na tuto píseň. Jejich kroky byly dokonale sladěné a ani si nemuseli říkat, jaké kroky budou dělat. Vše jim vycházelo přesně podle plánu a diváci jim pouze tleskali a smáli se. Při tanci šla z tanečníků obrovská energie, kterou pochytili i přihlížející, kteří se neustále smáli a tanečníkům tleskali. Nakonec vystoupení dopadlo skvěle a tento pár si vyzkoušel opět něco nového.

Zdroj: Armnews365

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*