Otevřená zpověď milované zpěvačky Céline Dion zaskočila celý svět. Její smutné přiznání vhání slzy do očí

Fotografie: Depositphotos

Céline Dion, oblíbená zpěvačka a celosvětová megastar, bojuje už přes dva roky s těžkou nemocí. Nový dokument mapuje její kariéru, ale i těžké chvíle, které onemocnění přináší.

Hvězdnou kariéru milované Céline Dion přerušila vzácná diagnóza, jež ovlivňuje její každodenní život. V roce 2022 kvůli ní musela zrušit celosvětové turné a plně se věnuje léčbě. Jak uvedl deník Extra, o vážném onemocnění promluvila v dokumentu I Am: Céline Dion. Nebývale osobní a autentický snímek budou moci diváci vidět už od 25. června.

Nemoc je nevyléčitelná a má progresivní charakter

V roce 2022 musela zrušit své celosvětové turné. Následně v emotivním videu Céline Dion odkryla své zdravotní problémy. Na Světě Kreativity se můžete podívat na její tehdejší prohlášení. Už dlouho se necítila dobře a později u ní lékaři potvrdili, že trpí vzácným syndromem ztuhlé osoby (SPS). Podle serveru Healthline se jedná o vzácnou autoimunitní neurologickou poruchu, která způsobuje svalové křeče a ztuhlost. Nemoc je nevyléčitelná a má progresivní charakter.

„Poslední roky byly velkou výzvou. Ta cesta, kdy jsem se dozvěděla o své nemoci, až po to, jak s ní žít, ale nenechat ji, aby definovala, kdo jsem… Během této cesty zpět k vystupování jsem si uvědomila, že mi to velmi chybí,“ řekla Céline Dion v traileru k dokumentu, který mapuje nejen její hvězdnou pěveckou kariéru, ale také boj s těžkou nemocí.

Ivana Gottová naštvala Karlovy fanoušky. Nesplní slib, o kterém sní veřejnost už dlouhé roky

Chybí jí lidé, ale nevzdává se

Céline Dion se však nevzdala. „Tvrdě dřu každý den, ale musím přiznat, že je to boj. Chybí mi to. Tolik mi chybí lidé. Když nebudu moct běhat, budu chodit. Když nebudu moct chodit, budu se plazit. A nezastavím se,“ líčí se slzami v očích svůj boj s těžkou nemocí, ale i odhodlání pokračovat, přestože je to tak těžké.

„Tohle je jen trailer, ale už teď brečím jako dítě,“ napsal jeden z dojatých fanoušků, kterých má Céline po celém světě nepočítaně. Málokdo se ubrání slzám při sledování traileru k novému dokumentu. Autentický a velmi osobní snímek, v němž režisérka nechává diváka nahlédnout i do těžkých chvil populární zpěvačky, bude mít premiéru 25. června.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*