Při pohledu na obézního tanečníka se porotci netvářili nadšeně. On však poté předvedl brilantní vystoupení

Fotografie: Honeyking / Creative Commons / Attribution 2.0

Posuzování lidí podle vzhledu je velmi špatná vlastnost. Když totiž poté lidé danou osobu poznají lépe, často svůj postoj přehodnotí. Takto to bylo i v případě muže, jenž vystoupil v soutěži.

Lidé s nadváhou často bývají veřejností odsuzováni a kritizováni za to, jak vypadají. S takovým jednáním se setkala většina lidí, jejichž tělo má nějaká ta kila navíc. Přitom nikde není psáno, že pokud člověk trpí nadváhou nebo obezitou, nemůže být v něčem šikovný nebo mít talent například na zpěv či tanec.

Muž se zúčastnil talentové soutěže

Pointou talentových soutěží vždy bývá to, že porota hodnotí vystoupení veliké spousty lidí. V každém člověku se skrývá talent na něco jiného. Někteří lidé se chtějí se svým talentem pochlubit, a proto vyhledávají tyto soutěže. Zde je porota poté hodnotí a rozhoduje o tom, zda bude vystupující pokračovat do dalšího kola, nebo vypadne a okamžitě tím ukončí své působení v soutěži. Ne jinak tomu bylo v případě muže, který se rozhodl ukázat porotcům své umění.

Na soutěžící působí tréma

V porotě většinou usedají známé osobnosti, které se nějak proslavily. Každé vystoupení také natáčí televizní kamery, což znamená, že později se soutěžící objevují na televizních obrazovkách. Z těchto důvodů velikou část účinkujících většinou ovlivní tréma. Vystoupení se soutěžícím kvůli tomu nemusí povést tak, jak si představovali, a v některých případech to pro ně znamená vypadnutí a konec. Tréma zapůsobila v první chvíli i na tohoto muže.

Prvními pohledy lidé muže odsoudili

Muž po příchodu na pódium oznámil porotě, že se jim chystá předvést taneční vystoupení. Už v tu chvíli bylo na všech přítomných divácích vidět, že jsou udiveni tím, že chce muž tančit. Porotci se na sebe podívali pohledy, kterými už dávali najevo to, že muže pravděpodobně do dalších soutěžních kol nepustí a pošlou ho domů. Tak trochu se obávali i toho, že to pro muže bude katastrofa. Vůbec ale netušili, co se v něm ukrývá za talent.

Muž své vystoupení nejdříve pokazil

Porota dala muži povel k zahájení vystoupení. V ten moment byl ovšem vystupující tak nervózní, že začal s úplně jiným tanečním číslem. Porotci se na sebe podívali pohledy, ze kterých bylo jasné, že zvažují vyřazení tohoto muže. Ten se však po chvilce zastavil a poprosil hodnotící, ať s ním mají ještě chvíli trpělivosti. Díky tomuto gestu předešel předčasnému konci a mohl pokračovat ve svém vystoupení.

Tanečník všem vyrazil dech

Ve chvíli, kdy účinkující začal své vystoupení znovu od začátku, začala hrát také správná doprovodná hudba. Muž začal tancovat nejdříve tak, že imitoval robota. Poté postupně přešel ke složitým tanečním krokům stylu breakdance. Po sérii akrobatických tanečních pohybů již všem v sále bylo jasné, že tento soutěžící bude pokračovat dále. Porotci byli naprosto šokováni tímto vystoupením a muže poslali do dalšího kola soutěže.

Zdroj: LiveBiz

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*