Na pódiu přišli 4 tanečníci. Když se rozjela hudba, věci nabraly rychlý spád a publikum jen nevěřícně zíralo

parta tanečníků v divadle
Fotografie: Pixabay

Taneční skupiny nemají svá vystoupení jednoduchá, jelikož jsou náročná. Své by o tom mohla říct skupina těchto mužů, která během svého vystoupení předvedla něco neuvěřitelného.

Vystoupení tanečních skupin provázejí často hodiny a hodiny nacvičování. Všichni tanečníci se musejí synchronizovat, aby jejich vystoupení bylo tak dobré, jak to jen jde. V tomto mají částečnou výhodu jednotlivci, kteří se mohou soustředit jen sami na sebe. Tato parta tanečníků během svého vystoupení ukázala, že tvrdý trénink se vyplácí. Navíc předvedla něco, co nikdo ze sledujících nečekal.

Kamarádi si oblíbili tanec

Každý národ má nějaké své tradice. Mezi tyto tradice se mohou řadit například pokrmy, jazyky nebo například tance. Mezi nejznámější světové tradiční tance určitě patří irský tanec. Tento druh tance si oblíbila i tato parta kamarádů, která se znala již velmi dlouho. Irský taneční styl, jenž je prakticky totožný se stepem, je ve světě velice populární. Jeho popularita uchvátila i tuto taneční skupinu, která se okamžitě rozhodla nacvičit hned několik vystoupení.

Přípravu provázela zranění

Mladí muži se doslechli o populární soutěži, které se rozhodli zúčastnit. Taneční skupina se tedy rozhodla nacvičovat v místním divadle, kde jim to majitel divadla umožnil. Jak už to tak bývá, tento druh tance je fyzicky velice náročný. Přípravu této taneční skupiny tedy provázela různá zranění, která mužům komplikovala přípravu. Nakonec však muži nacvičili hned několik tanečních sestav, které se rozhodli odprezentovat právě na této soutěži.

Soutěž byla náročná

Této taneční soutěže, které se tanečníci zúčastnili, se řadí mezi jedny z nejtěžších soutěží v tanci vůbec. Na tuto událost se sjíždějí tanečníci z různých koutů světa, aby předvedli to nejlepší, co umí. Taneční skupina mužů, kteří si začali říkat Fusion Fighters, však byla přesvědčená o tom, že soutěž vyhraje. Rozhodli se proto pro své soutěžní vystoupení vybrat tu nejtěžší možnou sestavu, co nacvičili.

parta tanečníků v divadle
Fotografie: Pixabay

Tanečníci šokovali publikum

Když přišla řada právě na Fusion Fighters, byli muži celkem nervózní. Jakmile však jejich vystoupení začalo, nervozita z nich opadla a předvedli neuvěřitelnou práci svých nohou, která uchvátila celé publikum. Jako bonus se během chvíle na pódiu objevilo dalších 20 tanečníků a diváci šíleli. Toto taneční číslo nakonec bylo to nejlepší, co mohli diváci vidět. Na tom se shodli i hodnotící, kteří Fusion Fighters označili za absolutní vítěze této soutěže.

https://www.youtube.com/watch?v=K6WuY6994zg

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*