Video: Batole poprvé slyší operního zpěváka. Nohama začne pohybovat do rytmu

opera zpěvák
Fotografie: Uživatel Pirlouiiiit / Creative Commons / CC BY-SA

Malý chlapec je zcela uchvácen hudbou a hlasem jednoho z předních operních zpěváků moderní doby. Video ukazuje, jak ho hudba naprosto pohltila a nemůže ji přestat poslouchat.

Malým dětem jejich rodiče často pouští dětské písničky, aby je zabavili, mohly si zatančit na jednoduché melodie a popřípadě si zpívat snadno zapamatovatelné texty. Ovšem někdy se najdou skutečné rarity, stejně jako v tomto případě. U tohoto batolete nečekejte žádné písně ve stylu Baby Shark a podobně, okouzlil ho totiž Luciano Pavarotti.

Malý chlapec je naprosto uchvácen

Zvláštní okamžik hudby a vzrušení byl sdílen na internetu, když dítě poprvé slyšelo tenoristu Luciana Pavarottiho zpívat Nessun Dorma z opery Turandot od Pucciniho. Záznam ukazuje, jak je malý chlapec naprosto uchvácen Pavarottiho krásným hlasem a jeho reakce mnohé, kteří video mohli vidět, dojala.

Pavarotti byl jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších operních hvězd moderní doby a jeho jedinečný hlas potěšil milióny lidí po celém světě. Skladba Nessun Dorma je jednou z jeho nejznámějších árií a stala se hudební klasikou, kterou milují hudební nadšenci po celém světě.

Místnost zaplnil Pavarottiho hlas

Video, na kterém miminko slyší Pavarottiho poprvé zpívat, ukazuje jeho reakci v reálném čase a je jasné, že jeho uši jsou naprosto pohlceny krásnou hudbou. Výraz tváře přechází od úžasu k radosti a oči jsou stále větší a větší, jak místnost zaplňuje Pavarottiho hlas. Reakce ukazuje, jak silně může děti hudba ovlivnit svým osobitým způsobem. To, že se jedná o děti, neznamená, že se jim musejí pouštět pouze dětské písně. Zkuste podobný experiment i u svých malých ratolestí.

Video také ukazuje, jak důležité je představit dětem hudbu co nejdříve, protože jejich uši a mysl jsou vnímavé ke kouzlu hudby. Posloucháním různých melodií a hlasů si mohou vypěstovat lásku a vztah k hudbě, který možná vydrží na celý život. Kdoví, možná v tuto chvíli u malého chlapce započala dráha operního zpěváka či skladatele. Kouzelný okamžik můžete sledovat na níže uvedeném videu.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*