V pouhých 32 letech zemřela zpěvačka, kterou proslavil její unikátní hlas. Prohrála boj s rakovinou

Fotografie: Florian Sabonchi / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Teprve 32 let bylo oblíbené zpěvačce z televizní soutěže Británie má talent. Ostýchavá dívka tu svým andělským hlasem ohromila diváky i porotu.

Smutná zpráva se objevila na facebookovém účtu 32leté zpěvačky. Ta se v roce 2015 proslavila svou účastí v talentové soutěži a porotci byli uchváceni jejím krásným hlasem. Nikdo tak nemůže uvěřit, že tato mladá žena už není mezi námi. Emma Jones podlehla rakovině, která se rychle rozšířila do všech orgánů, informoval deník TheSun.

V soutěži se dostala až do semifinále

V roce 2015 ohromila Emma Jones porotu i diváky v oblíbené soutěži Británie má talent. Zazpívala krásnou skladbu Ave Maria od Andrey Bocelliho. Tehdy musela překonat opravdu velkou nervozitu, ale nenechala nikoho na pochybách, že dostala skutečný talent od Boha. Porotci ji okamžitě poslali do dalšího kola. Nakonec v soutěži doputovala až do semifinále.

Po vystoupení se tak ihned stala celebritou, a když o Vánocích navštívila městečko Carlisle, všichni si s ní chtěli udělat selfie a gratulovali jí k úspěchu. Emma byla také známou tváří na Wigton’s John Peel Theatre Open Mic Nights a svůj čas věnovala dobrovolnictví v Carlisle’s British Heart Foundation. Rovněž se zapojovala do činnosti v různých sborech a kostelech.

Umělecké nebe přivítalo milovaného hudebníka, který zemřel v pouhých 56 letech

Na statečnou Emmu vzpomínají přátelé i fanoušci

„Je mi líto, že vám musím říct, že Emma Jonesová zemřela. Zemřela na Valentýna poté, co jí diagnostikovali rakovinu více orgánů. Lékaři si myslí, že to začalo jako rakovina vaječníků a rozšířilo se do dalších orgánů. Zemřela pokojně v nemocnici v Cumberlandu. Bude velmi chybět všem, kdo ji znali,“ objevilo se oznámení na jejích facebookových stránkách.

„Stejně jako všichni ostatní v Cumbrii jsem byl hrdý a dojatý jejími výkony v Britan‘s Got Talent, když překonala nervy, aby ohromila porotce a diváky – ten potlesk ji rozplakal, ale věděl jsem, že to byly dobré slzy. Je velká škoda, že ji už nikdy neuvidíme, ale stále máme její vystoupení online, abychom si jí mohli vážit, a budeme na ni vzpomínat,“ řekl podle DailyMail její bývalý přítel John Hastings na jejím pohřbu.

„Právě jsem znovu sledoval její konkurz na BGT. Její vystoupení Ave Maria bylo tak čisté a krásné. Byla to něžná duše s úžasným darem. Jaká tragická ztráta. Odpočívej s anděly, krásná dívko,“ napsal jeden z jejích fanoušků. Emma Jones zemřela již 24. února ve věku 32 let. Zpráva ale vyšla najevo až teď. Na SvětěKreativity jsme rovněž informovali o úmrtí českého operního zpěváka Luďka Golata. Jeho ikonický hlas se zapsal do povědomí celého národa.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*