Miminko se doplazilo k ležícímu psovi a začalo mu dávat pusinky na čumák. O reakci zvířete na videu teď mluví celý svět

Fotografie: Depositphotos

Děti a psi mají tak zvláštní vztah. Stačí se podívat na tohoto zachráněného psa, který rád rozesmívá svého lidského sourozence.

Malá holčička opakovaně líbá psa na nos. Jeho reakce je naprosto nádherná. Pro děti je velmi zvláštní zážitek vyrůstat s domácím mazlíčkem. Se zvířetem si vytvoří silné pouto a má toho nejlepšího přítele, který stojí po jeho boku, ať se děje, co se děje. Pokud jste měli to štěstí vyrůstat s domácím mazlíčkem, bude vás následovat po zbytek vašeho života. Nikdy nezapomenete na hebkou srst, roztomilý čenich a teplé tělo, které vás udrželo v teple během chladných zimních nocí.

To je tak roztomilé

Larrymu bylo 9 měsíců, když se Quinn narodila přišla, a jejich máma říká, že je jí posedlý od chvíle, kdy ji přinesli domů z porodnice. Rád jí olizuje ruce a nechává ji, aby po něm lezla, ale jejich máma mu nikdy nedovolila, aby jí olízl obličej, i když se o to neustále snaží. Tentokrát se Quinn rozhodla, že chce od Larryho pusinky, a Larry se trochu zdráhal vyhovět, když byla jejich máma přímo u toho (takový hodný kluk!).

„Tohle je moje dcera Quinn a náš bílý německý ovčák Larry. Larry je o 9 měsíců starší než Quinn a je jí posedlý od chvíle, kdy jsme ji přivezli domů. Pořád jí olizuje ruce a nechává ji po sobě lézt, ale nikdy jsem mu nedovolila, aby jí olízl obličej, i když se o to neustále snaží. Quinn se nakonec rozhodla, že chce od Larryho pusinky, a myslím, že Larry váhal, jestli má vyhovět, protože jsem byl přímo u toho. Nakonec už to nevydržel, a tak Quinn konečně dostala své štěněcí pusinky.“, napsala maminka v popisu videa.

Ačkoliv je pes Larry sám ještě štěnětem, na začátku videa vypadá docela chladně a není příliš ochotný pouštět se do polibků. Jakmile se však holčička posadí, Larry se zvedne ze své pohodlné polohy, protáhne se a přiblíží se k ní, připravený opětovat náklonnost. Položí jí dvě tlapky na nohy a jemně ji šťouchne zpátky do nosu, což ji velmi potěší. On jí pak polibky oplácí olizováním obličeje, zatímco ona se směje, a rodina zachytila na video docela rozkošný okamžik.

Zdroj: Sosialnytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*