Nejlepší kamarádi pejsek a miminko se pustí do hrátek, které rodiče ještě nikdy neviděli

Fotografie: Depositphotos

Internet je plný roztomilých videí se zvířaty nebo malými dětmi. Tento malý chlapeček a německý ovčák si hrají na honěnou a vy se královsky pobavíte.

Pro dítě je prospěšné vyrůstat s pejskem z celé řady důvodů. Stane se mu parťákem, naučí se díky němu zodpovědnosti a užijí si hlavně spoustu legrace. Jako tento malý chlapeček, který sotva leze a německý ovčák. Rozhodli se zahrát si na honěnou a sami můžete posoudit, kdo je tady ten chytřejší. Nejen rodiče se dobře pobavili.

Pes dětem prospívá po psychické i fyzické stránce

Někteří lidé se možná obávají pořídit si k malému dítěti psa, ale jejich obavy jsou většinou zbytečné. „Lékaři i psychologové se vesměs shodují, že kontakt se psy dětem prospívá jak po fyzické, tak po psychické stránce. Pro starší děti může být péče o psa jednou z prvních povinností, při kterých se naučí přijmout odpovědnost nejen za sebe, ale i za jiného živého tvora,“ píše web IFauna.

Některá plemena se sice k malým dětem hodí více než jiná, pokud však budete na takovou dvojku dohlížet a nenecháte je o samotě, rozhodně bude vaše dítě z takového vztahu jenom těžit. I ti nejmenší si s pejskem začnou brzy tvořit pevné pouto. „Toto video bylo natočeno v Pensylvánii. Nedávno se páru narodilo malé dítě. Manželé si vyzkoušeli, jak bude jejich mazlíček reagovat na nového člena rodiny,“ píše web PlanetaPl.

Pejsek se chytit nenechá a předvede nepochopitelný trik

Leo MacDonald má teprve 11 měsíců, ale s rodinným psem Diem už je velký kamarád. Nedávno začal lézt a tak si teď často společně hrají na honěnou. Leo se snaží k Diovi doplazit po kolínkách. Ten se však chytit nenechá a využívá dispozice bytu, kdy proběhne kuchyní a do obývacího pokoje se vrátí druhou stranou. Malý Leo je teď trochu zmatený.

Při pohledu na své batole vedle obřího psa je polil studený pot. Tohle od zvířete nikdy nečekali

Je vidět, že přemýšlí, jak se mohl pejsek objevit tak rychle za jeho zády. Za chvíli se však znova rozesměje a opět se snaží psa chytit. Ani tentokrát však nedostane šanci a Zeus mu předvede úplně stejný trik. Tím Lea donutí, aby šel sám prozkoumat, jak to že se pes zjevuje jinde, než by měl. Nakonec tato legrační hra oba unaví a Zeus se jde pomazlit za svou paničkou.

Malý Leo se tak před večerním spánkem protáhl a je jasné, že s jeho uspáváním nebude mít maminka větší problém. Toto rozkošné video už na internetu viděly miliony lidí. A vy se také dobře bavte. Na SvětěKreativity se můžete podívat i na další legrační video. Tentokrát pejsek ukazuje malé holčičce, jak se plazit.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]