Čtyřletá holčička napsala dopis do nebe. Chtěla se ujistit, zda se má její zemřelý pejsek dobře. Jednoho dne dostala nečekanou odpověď

Fotografie: Pixabay

Každý člověk se velice obtížně vyrovnává se smrtí zvířete. Tato malá holčička se chtěla ujistit, že jejímu psovi se daří dobře, a proto pro něj napsala dopis do nebe.

Malé děti nenesou smrt domácích mazlíčků dobře. Bývají velice smutní a stýská se jim po jejich zvířecím kamarádovi. Čtyřleté holčičce zemřela fena Abbey, která byla její kamarádkou. Rozhodla se, že napíše Bohu do nebe, aby zjistila, jak se její fence daří. S napsáním a odesláním dopisu jí pomohla její matka. Ani jedna neměla tušení, že jim přijde odpověď. Matka malé holčičky se rozhodla tento příběh napsat na internet.

Malé holčičce umřela fenka

Stejně jako jiné děti, byla i malá Meredith smutná, když jí zemřel její pes. Fenka Abbey byla nemocná a bylo jí už 14 let. Už nešlo udělat nic pro její záchranu. Hned druhý den po její smrti čtyřletou Meredith napadlo, že by mohla svému pejskovi napsat dopis Bohu do nebe, aby mu řekla, co má Abbey ráda. Dále chtěla vědět, jestli se fence daří dobře. Její matka jí s dopisem pomohla a poté ho šly vhodit do poštovní schránky. Matka malé Meredith se rozhodla tento příběh napsat na sociální sítě a dojala celý internet. Příběh se dokonce dostal i do médií díky společnosti Suspended Coffees.

Fotografie: Pixabay

Dopis pro Boha do nebe

Bože, mohl by ses postarat o mou fenku Abbey? Včera zemřela a je s vámi v nebi. Moc nám chybí. Jsme moc rádi, že jste ji nechali být naším rodinným psem, i když byla velmi nemocná. Doufám, že si s ní teď hraješ. Ráda plavala a hrála si s míčky. Posílám vám fotku, abyste věděli, že je to můj pes. Posílám objetí od Meredith.“ Tyto silná slova nadiktovala Meredith své matce, aby je napsala do dopisu pro Boha.

Fotografie: Unsplash

Z nebe přišla odpověď

Dopis matka s dcerou odeslaly na poštu. Na obálce byla napsaná podivná adresa, kterou jednu zaměstnankyni zaskočil. Zjistila, že se na dopise nachází i adresa odesílatele a nejedná se o hloupý vtip. Rozhodla se dopis otevřít a přečíst si ho. Poté, co si zaměstnankyně pošty dopis přečetla byla dojata a napadlo ji na srdcervoucí dopis odepsat. Za pár dní přišla Meredith a její matce odpověď přímo od Boha.

V tomto dopise byla napsaná odpověď samotným Bohem. „Abbey už není nemocná. Její duch je tu se mnou, ale stále chce zůstat ve tvém srdci. Abbey byla ráda tvým psem. Děkuji za krásný dopis a děkuji mamince, že mi ho pomohla napsat a poslat. Máš skvělou mámu! Žehnám vám každý den a nezapomínejte, že vás mám velmi rád. Mimochodem, snadno mě najdete. Jsem všude tam, kde je láska,“ napsala pošťačka.

Fotografie: Pixabay

Matka byla odpovědí zaskočena, ale byla ráda, že své holčičce mohla sdělit, že jejímu pejskovi se daří dobře. To dítě uklidnilo a dokázalo se lépe vyrovnat s odchodem její Abbey. Maminka Meredith se chtěla podělit o jejich příběh s ostatními lidmi a napsala ho na sociální sítě. Zde dojala mnoho lidí a jejich příběh se dostal až do médií.

Zdroj: UberAlles