Hluchý bojový pitbul zachránil páníčkovi život ve chvíli, kdy utrpěl těžký infarkt. Je k nevíře, co v tu chvíli pes udělal

pes pán hra
Fotografie: Freepik

Psi jsou úžasná stvoření, která si zaslouží mnohem více lásky, než jim někteří lidé dávají. Jsou loajální, milující a především neskutečně vnímaví. O tom se přesvědčil i tento muž.

Adam se rozhodl sdílet svůj příběh, aby ukázal, že naděje a hezčí svět jsou stále možné. Dokazuje, jak jsou zvířata v životech lidí důležitá a měla by být respektována a milována. Jeho fenka Roxy je toho zdárným příkladem. Je to parťačka do nepohody, ale také oddané zvíře, kterému může Adam vděčit za svůj život.

Cítil, že něco není v pořádku

Adam, policista z Los Angeles, strávil nějaký čas jako lékař. Moc dobře tedy znal příznaky různých onemocnění, což byla na jednu stranu výhoda, ale i nevýhoda. Jeho kariéra je velmi stresující a v určitém okamžiku dospěl do fáze, kdy měl tendenci kontrolovat jakýkoli výkyv ze svého normálního zdravotního stavu.

Neustále navštěvoval lékaře kvůli bolestem na hrudi, které nedokázal rozpoznat, ale doktoři nikdy nenašli nic skutečně problematického. Nakonec ale ve 46 letech dostal srdeční infarkt. Velice vážný. Jedna z jeho tepen byla zcela ucpaná a za těchto okolností je nesmírně obtížné zůstat ve střehu a naživu, i když rychle zasáhnete. Adam zvedl telefon, ale trauma z infarktu ho přivedlo do bezvědomí.

Zasáhla věrná fenka Roxy

V tuto kritickou chvíli přichází Adamova hluchá fenka Roxy, která spala v jiné místnosti. Roxy navzdory své hluchotě vycítila potíže svého pána a vydala se ho hledat. Několikrát mu olízla obličej, dokud nebyl schopen nabýt vědomí a zavolat na 911. Když dorazil do nemocnice, lékaři okamžitě udělali maximum pro jeho oživení, jednalo se o velmi vážný případ, ale nakonec vše dobře dopadlo.

Zdroj: Virali

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]