Na pohádkové svatbě během 5 vteřin zavládlo hrobové ticho. Otec nevěsty se nečekaně zastavil u otčíma

Fotografie: Depositphotos

Svatby mohou být někdy velmi nepředvídatelné, co se ale odehrálo na této, rozhodně nikdo nečekal. K jejímu přerušení došlo ze strany otce nevěsty.

Na svatební slavnosti Britanny Bachmanové a Jeremyho Pecka došlo k nečekanému zvratu, který přerušil plynulý průběh celého obřadu. Ačkoliv vše probíhalo bez potíží, v jednu chvíli se situace dramaticky změnila, když se Todd Bachmann, otec nevěsty, rozhodl učinit nevídaný krok, jak zmiňuje TheNewYorkTimes. Tato neočekávaná situace nastala právě v okamžiku, kdy měla Brittany přijít uličkou ke svému nastávajícímu a slíbit věčnou lásku a věrnost.

Nečekané chování otce nevěsty všechny zaskočilo

Bez váhání se Bachmann vydal směrem k prvním řadám, kde seděl otčím nevěsty, Todd Cendrosky, a vzbudil tím zvědavost a napětí v celém shromáždění. Napětí a zmatek se rozlil po celém sále, když svatební hosté zaregistrovali, co se děje. Podle webu Onlinenytt bylo důvodem Toddova rozhodnutí přání, aby i otčím nevěsty, Todd Cendrosky, měl tu čest doprovodit Brittany k oltáři.

Bachmann dlouhodobě obdivoval úsilí a péči, kterou Cendrosky věnoval jeho dceři, a nyní chtěl, aby byl aktivně zapojen do tohoto důležitého okamžiku. Tímto gestem chtěl vyjádřit uznání a vděk za to, co Cendrosky pro jejich rodinu znamenal. Celý příběh byl natolik dojemný a překvapivý, že se dostal i na sociální síť Instagram.

Ζ tohoto gesta ženicha svatebčanům ztuhla krev v žilách. Do té doby dokonalý obřad nabral zcela jiný směr

Pomoz mi odvést naši dceru k oltáři

Bachmann svým chováním vyvolal hluboké emoce u všech přítomných. Otčím, plný emocí a překvapení, později prohlásil pro místní televizní stanici, že to byl jeden z nejsilnějších a nejdojemnějších momentů, které kdy zažil, zmiňuje dále TheNewYorkTimes. Mnozí z přítomných, kteří byli svědkem této dojemné a nečekané události, nemohli udržet slzy.

Snímky ze svatby se rychle rozšířily po celém světě a vyvolaly vlnu pozitivních reakcí. V rozhovoru se biologický otec vyjádřil, že obyčejné slovo dík by nestačilo k vyjádření jeho vděčnosti. Není lepší způsob, jak vyjádřit vděčnost člověku, který pomáhal vychovávat jejich dceru, než ho požádat, aby ji vedl k oltáři. Nejedná se o jediný dojemný příběh ze svatby, který jsme čtenářům deníku SvětKreativity přiblížili. Nedávno jsme je informovali o příběhu, kdy se nevěsta při cestě k oltáři náhle otočila a odešla.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*