Svatebčané se báli toho, co si pro ně nevěsta s ženichem přichystali. Nakonec se z toho nečekaně vyklubal nejlepší svatební tanec všech dob

Fotografie: Unsplash

Na každou svatbu zkrátka patří první tanec novomanželů, bez toho by svatba nebyla svatbou. A každý svatební tanec je samozřejmě krásný.

Svatba je jednou z nejdůležitějších událostí, které mohou zamilovaný pár potkat. V tento sváteční den si před zraky všech pozvaných řeknou, že jsou připraveni na to, být spolu do konce svého života. Svatba zůstane v paměti mužů i žen po mnoho let, takže se úplně každý snaží o to, aby jeho svatba byla tou nejkrásnější. Je také důležité pořádně si připravit první svatební tanec.

Je toho hodně, co je třeba vyřešit

Po tom, co muž požádá ženu o ruku, začíná vlastně takový kolotoč starostí a povinností, které je třeba zařídit. Je důležité najít vhodné místo pro svatbu, nákup správných svatebních prstýnků, třeba i pronájem auta a vytvoření seznamu hostů. A to ještě nejsou všechny starosti, které musí novomanželé zařídit. Ale vždy tento den stojí za to. Příprava na svatbu často začíná již několik měsíců před svatbou, třeba i půl roku.

Fotografie: Unsplash

Svatební tanec je velice důležitý

Je třeba si připomenout, že na svatbě je jedna taková tradice, kdy ženich a nevěsta tančí svůj první svatební tanec. Je jen na novomanželích, jaký bude právě ten jejich, jestli ho pojmou jako klasiku, nebo si zatančí třeba na rychlou písničku.

Nejčastější bývá právě tanec na jejich oblíbenou zamilovanou písničku a většinou nezůstane oko suché.

Fotografie: Unsplash

Co si přichystal pár na videu

Nevěsta Leila se svými přáteli si na svoji svatbu připravila velice originální svatební tanec, který nakonec trval déle než 8 minut. Netančili pouze ženich s nevěstou, ale všichni, co s nimi tento tanec natrénovali. Použili také světelné efekty, takže to byla opravdu parádní barevná podívaná. A vy se na jejich tanec nyní můžete podívat také.

Zdroj: YouTube / Schermatoff