Vyberte si anděla, který je vám nejsympatičtější a zjistěte, co vás v budoucnu čeká a nemine

Fotografie: Depositphotos

Každý z andělů na obrázku přináší jedinečné poselství, které se vyplní blízké budoucnosti. Vyberte si jednoho z nich a získejte svou odpověď.

Pokud se snažíte najít svou předpověď na blízkou budoucnost, máme pro vás velmi dobré zprávy. Nebesa seslaly osm andělů, přičemž každý z nich přináší rozdílné poselství. Abyste se dozvěděli i vy, na co je zapotřebí se připravit, vyberte si jednoho z nich a podle čísla vyhledejte svou odpověď níže. Není ovšem vhodné spoléhat se na více předpovědí, vždy bude platit pouze ta první – s osudem není radno si zahrávat.

Fotografie: CanvaPhotos / Edit

Anděl č.1

Tento anděl je patronem lásky. Pokud jste se pro něj rozhodli, brzy pravděpodobně zažijete nové romantické zážitky, o kterých jste snili celý svůj život. Může to být jak nová známost v práci, tak i někdo, s kým jste v kontaktu již dávno.

Anděl č.2

Tento anděl vám přinese do života mnoho radosti. Pravděpodobně vás tak čekají v blízké budoucnosti velmi jasné a pozitivní emoce. Je navíc možné, že se zúčastníte určité akce, která vám naprosto změní život.

Anděl č.3

Pokud jste zvolili číslo tři, poselství obdržíte od anděla touhy. Je tedy dost pravděpodobné, že se v blízké budoucnosti splní vaše velké sny, na kterých již delší dobu děláte. Můžete se na co těšit.

Anděl č.4

Číslo čtyři patří andělu zvědavosti, díky kterému se v blízké budoucnosti vydáte na velké dobrodružství. To vám ovšem přinese tolik nových dojmů, že přehodnotíte celý svůj život.

Fotografie: Pexels

Anděl č.5

Tento anděl je synonymem pro slovo inspirace. Pokuste se ve vaší blízké budoucnosti udělat to, co jste již dávno toužili udělat. Rozhodně na to máte!

Anděl č.6

Anděl číslo šest vám přinese do vašeho života spoustu harmonie a míru. Neměli byste se hlavě bát problémů, které vás v současnosti trápí – brzy odezní tím nejpříjemnějším způsobem.

Fotografie: Pexels

Anděl č.7

Pokud jste si vybrali tohoto anděla, můžete se v blízké budoucnosti těšit na nové dobré zprávy. Budete na sto procent nadšeni.

Anděl č.8

Poslední z andělů přináší poselství štěstí. To znamená, že v blízké budoucnosti pravděpodobně uspějete ve věcech, které jsou pro vás důležité. Ukažte svoji odvahu!

Zdroj: YourTango

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]