Podle uznávaného jasnovidce během tohoto měsíce vypukne 3. světová válka. Máme se připravit na nejhorší

Fotografie: Depositphotos

Jasnovidec pocházející z Indie má pro svět připravenou nemilou zprávu. Dle jeho slov červnové události odstartují třetí světovou válku.

Kushal Kumar je jméno, o němž asi ještě nejednou uslyšíme. Indický věštec, kterému se přezdívá nový Nostradamus, ke svým proroctvím využívá starobylého indického systému, známého jako Védské astrologie. Nyní přišel s předtuchou třetí světové války, která měla vypuknout 18. června 2024.

Starobylý indický systém mapuje naši karmu

Védské astrologie, nástroj, jenž pomáhá Kumarovi s jeho předpověďmi, pochází z prastaré hinduistické kultury, která mapuje naše životní cesty a budoucnost pomocí poloh hvězd a planet. Na základě této metody Kumar veřejně vystoupil s odhadem třetí světové války, jež měla vypuknout již 18. června letošního roku, jak píše server EconomicTimes. Příčinou je narůstající tlak mezi Hamásem a Izraelem a Čínou s Ruskem vůči NATO.

Pozor ovšem na 6. červenec

Jak se zdá, 18. června již má svět za sebou a o rozpuku třetí světové války není nikde ani zmínka, přestože se v různých koutech světa v současné době válčí. Kumar má však v záloze ještě jedno datum, jeho predikce zmiňuje také 6. červenec 2024. Svá tvrzení podporuje teroristickými útoky v Pákistánu, překročením demarkační linie severokorejskými vojáky a narůstajícím tlakem mezi Izraelem a Libanonem. Všechno jsou to události týkající se června a července 2024, jak uvádí web NewsWeek.

Vědci zveřejnili výzkum ohledně života mimozemšťanů na Zemi. Tyto závěry znepokojily celý svět

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Seasia News (@seasia.news)

Kumar radí, že lepší předpovědi vyžadují pečlivou a seriózní interpretaci planetárních dopadů, zatímco nezamýšlené lidské chyby nebo přešlapy nelze zcela vyloučit. Je potřeba bedlivě sledovat vyvíjející se válečný scénář. Kumar své první předtuchy poprvé představil letos v květnu. Od té doby o sobě nechává pravidelně slyšet. A co dalšího si pro budoucnost připravil tentokrát skutečný Nostradamus? O Nostradamových předpovědích pro rok 2024 jsme již psali na SvětěKreativity.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

1 Comment

  1. Tyhle apokalyptické předpovědi jenom svědčí o tom,že lidstvo se nechce poučit.Už v Novém zákoně katolické Bible je napsané,že když se apoštolové ptali Krista,kdy ten osudný den nastane,tak on jim odpověděl,že ,, o tom dni neví nikdo jenom Otec „(Bůh Otec).Takže všichni věštci ,Baby Vangy,či Nostradamus mohou blábolit,co se ji zamane,ale jsou zcela ,,mimo mísu „….Kdo tomu ale chce věřit,že nějaká ,,Baba Vanga “ z Bulharska mluví pravdu,tak je to jeho osobní rozhodnutí.Rovnou může nakupovat zásoby,plynové masky a ,,atom bordely “ a stejně akorát vyhodí peníze a dopadne jako ,,sedláci u Chlumce „….

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*