Vědci zveřejnili výzkum ohledně života mimozemšťanů na Zemi. Tyto závěry znepokojily celý svět

Fotografie: Depositphotos

Studie harvardských vědců uvádí zajímavé poznatky v oblasti UFO. Některé teorie naznačují, že by mimozemšťané mohli žít mezi nám v utajení.

Výzkum harvardských sociálních vědců naznačuje, že by na naší planetě Zemi mohly žít formy života z jiných světů a že UFO a další neidentifikované anomální jevy mohou být důkazem, že žijí mezi námi, v podzemí na Zemi nebo na Měsíci. Studie uvádí velice nekonvenční vysvětlení neidentifikovaných anomální jevů.

Co jsou to neidentifikované anomální jevy

Jedná se o předměty nebo jevy, které nelze okamžitě na první pohled identifikovat nebo vysvětlit. Již dříve byly hlášeny v různých formách, včetně koulí, disků, trojúhelníků a dalších tvarů, od malých až po velké. Některé z nich vykazují letové pohyby, jež se vymykají konvenční aerodynamice, jako jsou náhlé změny směru, vysoká rychlost nebo schopnost setrvávat na místě bez zjevných pohonných systémů, jak uvádí server Foxla.

V roce 2023 způsobil obrovský poprask 36letý veterán letectva David Grusch, když uvedl, že přísně tajný americký vojenský program objevil trosky několika zcela neporušených neidentifikovaných vzdušných plavidel, z nichž některé obsahovaly mrtvé piloty. V roce 2022 bylo hlášeno na 510 neidentifikovaných anomálních jevů, což je více než 366 pozorovaných v roce 2021. U 171 z nich bylo uvedeno, že vykazovaly neobvyklé letové schopnosti.

mimozemšťan
Fotografie: Freepik

U takových jevů existují 2 třídy vysvětlení – konvenční pozemské nebo mimozemské. Jenže je zde ještě třetí, menšinová třída hypotéz – nekonvenční pozemské vysvětlení. Zkráceně řečeno, teorie vychází z představy, že neidentifikované anomální předměty mohou odrážet aktivity inteligentních bytostí ukrytých zde na Zemi.

Před 40 let jsme kontaktovali mimozemskou civilizaci. Nejnovější předpověď tvrdí, že jsme se dlouho mýlili

Teorie, jak mohou mimozemšťané žít mezi námi

Jedna z nich naznačuje, že může existovat prastará lidská civilizace technologicky mnohem vyspělejší než ta naše, která přežila na naší planetě v utajení. Druhá teorie uvádí, že technologicky vyspělá civilizace mimo člověka se na Zemi vyvinula v tajnosti. Třetí, že na Zemi tajně žijí mimozemšťané nebo lidé z budoucnosti, a čtvrtá, že existují magičtí kryptoterestriáni podobní andělům na Zemi. Vědci je připodobňují vílám, elfům nebo nymfám, jak píše web NewsWeek.

Přestože je pravděpodobné, že většina vědců bude na tyto myšlenky nahlížet skepticky, povaha některých neidentifikovaných anomálních jevů je taková, že některé teorie by neměly být souhrnně odmítány. Namísto toho si zaslouží skutečné zvážení a další výzkum. O mimozemské civilizaci na naší planetě jsme již psali na SvětěKreativity. Profesor Stanfordské univerzity uvádí, že zde mimozemšťané žijí už po celá desetiletí.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*