To, co se vznášelo nad městem, vyvolalo v obyvatelích temné obavy. Odborníci je zaskočili s vysvětlením

Fotografie: Depositphotos

V argentinském městě Tucumán došlo k velmi zajímavému úkazu. Nad hlavou místních občanů se najednou začal vznášet tajemný černý kruh.

Ten dokázal vyvolat velký zájem, obdiv, ale i strach přihlížejících občanů. Nejen oni zůstali v šoku, fotografie i videozáznamy tohoto úkazu se během chvíle začaly šířit internetem a tato podívaná vyvolala opravdový rozruch. Z teorií o tom, o co se ve skutečnosti jedná, nebyla vyřazena ani možnost, že jde o pokus o komunikaci od mimozemské civilizace.

Teorií je mnoho, vysvětlení je mnohem jednodušší

Záznam, který se objevil na sociálních sítích, dokázal vzbudit opravdový rozruch. Dramatičnost celé situaci dodává to, že video končí ve chvíli, kdy se černý kruh začne blížit k osobě, která záznam poskytuje. Podle deníku Topky někteří uživatelé internetu neváhali s vyslovení teorie o tom, že se jedná o UFO a konec videa je jasným důkazem únosu.

Mezi nimi se našli i takoví, kteří k celé věci přistupovali racionálně a bez příměsi mimozemské civilizace. Úkaz, který se na obloze objevil, by mohl úzce souviset se změnou počasí nebo požárem. Podle webu Metro není dokonce vyloučeno, že se jedná pouze o roj hmyzu, který se v danou chvíli seskupil do zajímavého tvaru.

„Mimozemšťané jsou na Zemi již dlouho“: Uznávaný profesor Stanfordské univerzity prolomil mlčenlivost o UFO

A co když jde o kombinaci více věcí

Mezi komentujícími se našel dokonce i jeden uživatel, který tvrdí, že by se mohlo jednat o kombinaci více úkazů. V tomto případě by šlo o mimozemské komáry, kteří se rozhodli na zemi vytvořit svým rojem obrazec UFO. Mohlo by jít ale také o doprovodný úkaz nedalekého velkého požáru, nebo předzvěst tornáda.

K černému kruhu se ale nikdo nepřiblížil více, lze si tedy jen domýšlet, která z uvedených teorií je ta správná. Nejedná se o jedinou zprávu, ve které by se tvrdilo, že mezi námi žije i mimozemská civilizace. Čtenáře deníku SvětKreativity jsme nedávno informovali o prohlášení o existenci mimozemské civilizace od profesora Standfordské univerzity .

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]