Příběh nevěry, která ženu naučila, že pravda je vždy důležitější než cokoliv jiného. Důležité varování pro ostatní ženy

Fotografie: Freepik

Toto je příběh nevěry, která otevřela oči 26leté mladé ženě. Vypráví příběh o milostném poměru, který měla s ženatým mužem a který skončil katastrofou. Vztah, který považovala za nemorální, ale kterého se přesto nedokázala zbavit.

Jejich první setkání proběhlo na náboženském setkání, kde se vzájemně představili a muž si vyžádal její kontaktní údaje. Od té doby pak spolu byli ve spojení přes telefon a jejich vztah se začal pomalu rozvíjet.

Fotografie: Pixabay

Muž jejích snů

I když tato žena původně vztah vůbec nehledala, protože byla po náročném rozchodu a potřebovala si uspořádat život a priority, přesto byla mužem naprosto okouzlena a podle svých slov byl doslova jejím mužem snů. Zatímco ona studovala v zahraničí, udržovali kontakt na Facebooku. Psali si dlouhé zprávy a to, co se původně mohlo zdát jen jako přátelství, postupně přerostlo v lásku, která den ode dne rostla.

Nejprve se snažila jeho další snahy o sblížení odmítat a být opatrná, protože se znali jen přes internet a nikdy se osobně neviděli. Když se ale začala více zajímat o jeho život a začala plánovat společnou budoucnost, řekl jí muž, že je ženatý a svou ženu miluje. Řekl jí také, že svou ženu nikdy neopustí, ale ji miluje také a chtěl by jí být věrným přítelem a sdílet s ní speciální osobní blízkost, kterou si společně vytvořili a která byla skutečně výjimečná.

Žena byla samozřejmě velmi zklamaná a chtěla vztah ukončit, ale muž ji postupně přesvědčil, že přeci nedělají nic špatného. Nedocházelo jí ale, že má co do činění s manipulátorem a že je ve velkém nebezpečí.

Fotografie: Freepik

Telefonát, který vše změnil

O několik dní později se příběh zamotal ještě více, když jí zavolala manželka jejího přítele. Ten se prý své ženě ke všemu přiznal a ona by si ráda celou situaci přímo vyjasnila. Žena samozřejmě své pochybení přiznala a byla zklamaná nejen z prolomené důvěry, ale také z toho, že s ní muž nechtěl sám mluvit a vše jí říct nebo vysvětlit.

Zlomené srdce

Tato zkušenost zlomila ženě srdce. Investovala mnoho úsilí a lásky do udržování vztahu s tímto mužem a neměla ani tušení, že si zahrává s někým, kdo už má vlastní rodinu a ženu, kterou miluje. Stala se jen pouhou hračkou a zábavou pro muže, který ji zneužil k tomu, aby se sám cítil lépe a vynahradil si rutinu ve vlastním vztahu.

Fotografie: Freepik

Poučená

Po roce se však žena dokáže na všechno dívat jasněji a racionálněji. Uvědomila si, že to, co se jí stalo, bylo následkem toho, že svolila k nevěře. Sama se rozhodla jít do riskantní situace, kdy věděla, že tento muž nikdy nebude moci být její oficiálně a otevřeně. Je to pro ni velké poučení. Pochopila také to, že je vždy špatné žít ve lži a předstírat něco, co není pravda, byť to může být aktuálně příjemné dobré. Radí všem ženám, aby se ve vlastním zájmu nikdy nepouštěly do vztahů s ženatými muži, protože to přinese jen oboustrannou bolest a zklamání.

Zdroj: UberAlles

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]