Dědeček odhalil vnučce tajemství, které skrýval celý život za skříní. Z toho pohledu se dívka jen těžko vzpamatovávala

Fotografie: Zanimum / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Malé děti jsou velmi zvídavé a vynalézavé. Člověk často žasne nad tím, kam všude ve své zvědavosti vlezou a co všechno tam objeví. Například poklad, který tam dědeček několik let ukrýval.

Staré skříně, které nám zůstanou po našich rodičích a prarodičích, jsou často velkou záhadou. Mnohdy v nich dokonce dokážeme objevit skryté poklady, které sem naši příbuzní schovali. Poklady jsou mnohdy opravdovým překvapením, protože i jejich původní majitel může zapomenout, že si je na dané místo schoval. O to větší je poté překvapení, když jej někdo objeví.

Skrytý poklad, který se nacházel na dně šatní skříně

Šatní skříň je nejen oblíbeným místem, kam se dá schovat mnoho předmětů, ale také oblíbeným místem, kam se schovávají děti. Je to hlavně proto, že se jedná obvykle o velké prostory, které poskytují mnoho prostoru i pro větší děti. Málokoho ale napadne se podívat i za skříň, kde je také ukryt prostor, který je možné využít. Dědeček za svou šatní skříní skrýval opravdový poklad.

To, co jen málokdo čeká, je skutečnost, že by se za skříní mohlo ukrývat ještě něco víc. V tomto případě nemluvíme o trezoru, oknu nebo dveřích do další místnosti, ale o celé knihovně, kterou se starší pán rozhodl skříní zakrýt před zraky ostatních. Dědeček byl velmi kreativní, protože zde ukrýval také krb, čtecí stůl a vánoční stromeček.

Po odhalení nemohli v první chvíli uvěřit vlastním očím

Dívka, která ukrytou knihovnu objevila, se rozhodla tuto situaci natočit na video a následně také sdílet na sociální síti TikTok. Video se velice brzy stalo virálním a to i proto, že se v knihovně nacházely všechny knihy Letopisů Narnie. Jedná se o sci-fi romány pro děti, které má jeho vnučka velmi ráda.

@barstoolsports Grandpa has a CRAZY library 👀 @Podfathers Show ♬ sonido original – 🌨

Máte doma toto retro nádobí? V komodě se vám nejspíše válí kusy v hodnotě desítek tisíc Kč

Vzhledem k tomuto objevu totiž celé video nazvala jako Narnijská knihovna, to přilákalo ke zhlédnutí mnoho fanoušků tohoto románu. I díky tomu, že celý objev na první pohled působil jako z nějakého sci-fi filmu. Málokoho by totiž napadlo, že se za šatní skříní může skrývat takový poklad. Otázkou je, jestli si dědeček chodil knihy číst obvyklým způsobem, nebo skrze záhadné a tajemné dveře ve skříni.

Zdroj: Pokukaj

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]