Dědeček vzal vnučku ke skříni, aby jí odhalil celoživotní tajemství. Když otevřel dveře, zůstala nevěřícně zírat

Fotografie: Tim Evanson / Creative Commons / Attribution-Share Alike 2.0

Staré skříně často skrývají neuvěřitelné příběhy a nové generace v nich mohou najít různé zajímavosti. Přeci jenom, každý určitě někdy toužil po své vlastní Narnii.

V podobných případech se nejčastěji jedná o šatní skříň, která se moc nepoužívá a spíše tam jen tak stojí. Avšak, velké skříně jsou vždy oblíbeným místem, kde se děti schovávají. Obvykle se ale nikdo nezajímá, co je za skříní. Člověk si obecně usmyslí, že tam najde jen navlhlou zeď od plísně a možná i nějaké ty brouky. V tomto případě tomu bylo úplně jinak.

Tajemství za obrovskou skříní

Starší pán domácnosti předvedl své vnučce něco, co zapůsobilo nejen na ní, ale i sociální sítě. Když starší muž otevřel starou skříň v obývacím pokoji svého domu, odhalil své vnučce skutečný „poklad.“ Inu, někteří si pod tímto pojmem mohou představit něco úplně jiného, ale za skříní se ukrývala luxusní knihovna.

Cítila se jako v pohádce

V knihovně se krom polic na knihy nacházel také velký krb, čtecí stůl a vánoční stromeček. Pro vnučku to vypadalo jako ze skutečné pohádky a dokonce tento okamžik natočila. Následně videoklip zveřejnila na TikTok, kde se stal celosvětově virálním. Uživatelé si pochvalovali myšlenku a fakt, že po dlouhé době konečně mohli shlédnout video „jako z pohádky.“ Video doposud nabíralo přes milion zhlédnutí a rozhodně zde nenarazíte na odpudivé komentáře.

Video poukazuje na oblíbenou knižní sérii

„Můj dědeček má narnijskou knihovnu“, napsala jeho vnučka v narážce na „Letopisy Narnie“, sérii sedmi fantasy románů pro děti. Zároveň byly tři části této série zfilmovány. Další díly se ale pravděpodobně nikdy nezveřejní, alespoň tedy ne od původních tvůrců se stejným hereckým obsazením. Naštěstí ale vyšel tento videoklip, který se stal dobrou vzpomínkou na oblíbenou knižní sérii.

Našli tajný pokoj v nově zakoupeném domě. Když vstoupili dovnitř, pocítili velký strach

https://www.youtube.com/shorts/oKJaKkF-DZY

Zdroj: Pokukaj

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]