93letá babička sepsala pravidla pro svůj pohřeb a vydala se na první rande po 25 letech

Fotografie: Public Domain / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Dožít se takto požehnaného věku se podaří málokomu. Tato babička je však ještě k tomu ve skvělé kondici a její vtip, upřímnost a vitalita zaujaly lidi o celé generace mladší.

Lillian Droniak udělala na stará kolena kariéru na TikToku. Každý její příspěvek má několik milionů zhlédnutí a tisíce komentářů. Žena už si ve svém věku může dovolit nebrat si servítky s nikým a ničím. A tak se vtipně připravuje na svůj pohřeb a komentuje rande po 25 letech, které opravdu za moc nestálo. Podívejte se na ženu, jež si i v požehnaném věku umí život opravdu užívat.

Vtipná babička si získala miliony fanoušků

TikTokerka Lillian žije v Sheltonu v americkém Connecticutu. Říká si „babička Droniak“ a má téměř 9 milionů sledujících. Má pět vnoučat a dvě pravnoučata. A právě jeden z jejích vnuků jí pomohl koncem roku 2019 založit si účet na TikToku. Na této sociální síti se však pohybuje především mladá generace a babička Droniak je tady opravdu zvláštním úkazem.

Od té doby zveřejnila již stovky videí, ve kterých tančí, pije alkohol, komentuje dění a udílí rady mladším. Žádnému příspěvku nechybí vtip, nadhled ani upřímnost, již si ve svém věku už může dovolit. Nedávno tak zveřejnila příspěvek s pravidly svého pohřbu: „Můžete plakat, ale neplačte příliš. Nedělejte ze sebe hlupáky. Bertha není pozvaná. Nepouštějte ji dovnitř. Potom se opijte a dejte mi panáka!“ zněly její vtipné instrukce pro smuteční hosty.

Ze smrti si dělá legraci

Všichni se zajímali, kdo je Bertha, kterou na svém pohřbu rozhodně nechce. V dalším příspěvku tak prozradila, že Bertha byla kdysi její kamarádka. Pak ale začala pokukovat po jejím muži, a navíc se po ní opičila a nosila stejné oblečení. Vzhledem k tomu, že s manželem už není přes 25 let, zdá se, že Lillian má opravdu dobrou paměť a rozhodně nezapomíná.

„Žertuji o smrti, protože se to stane každému z nás, i když je to děsivé,“ řekla pro deník Insider a dodala, že „se tomu přece můžeme zasmát.“ Pár dní na to se však pochlubila, že se chystá po 25 letech na rande s mužem, kterého potkala na bingu, jímž si lidé v důchodovém věku krátí čas. V dalším příspěvku však bylo jasné, že rande rozhodně nedopadlo podle jejích představ.

Rande po 25 letech nedopadlo podle jejích představ

„Právě jsem se vrátila z mého prvního rande a nebylo to dobré. Ani se nepodíval na můj outfit a neřekl, že mi to sluší. Byl to hrubý člověk. Dokonce mi nepodržel dveře, jak by se slušelo na gentlemana. Nebyl to gentleman. Nebyl to můj typ. A byl menší než já,“ svěřuje se rozhořčeně v tomto příspěvku. Její fanoušci ji však v komentářích podpořili a většina se shodla, že si tato dáma rozhodně zaslouží někoho lepšího.

Lillian si svými vtipnými příspěvky vybudovala opravdu velkou základnu fanoušků na TikToku a lidé ji prostě milují. Je tak jednou z mála lidí ve vysokém věku, kterým se podařilo prosadit na platformě, již navštěvuje především mladá generace. Jedna z posledních zatím vydaných rad pro randící slečny je opravdu k nezaplacení: „Nikdy si neberte peněženku na první rande. Zasloužíte si večeři zdarma, když musíte celý večer poslouchat muže, jak mluví sám o sobě.“

Zdroj: Newsitamea

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]