Ve věku 56 let čeká dítě svého syna, zároveň bude jeho babičkou. Je to však celé jinak

Fotografie: Depositphotos

Většina matek je pro své děti ochotna udělat cokoliv. Tato žena je toho příkladem, jelikož se rozhodla odnosit dítě svého syna. Zároveň se může těšit také na to, že se jí narodí její vnouče.

Každá maminka je už před porodem rozhodnutá, že když bude její dítě potřebovat pomoci, vždy mu podá pomocnou ruku. Někteří rodiče to však myslí až smrtelně vážně a za svou ratolest by položili i život. Tato maminka naštěstí nemusela obětovat svůj život, ale místo toho dala jeden nový život svému synovi.

Těhotenství a narození miminka

Mladí lidé mají většinou v plánu založit rodinu a většinou už i vědí, kolik chtějí dětí. Během těhotenství se pak mohou těšit na to, až se jim narodí dítě a už nebudou pouze 2, ale rovnou 3. Založení rodiny je pro mnohé lidi velkou věcí v životě, ale když se jim vše daří podle plánů, mají velkou radost.

Pár nemohl mít další dítě

Žena jménem Nancy Hauck (56 let) se dozvěděla od svého syna a jeho ženy, že už nemohou mít další dítě. Mladá maminka musela podstoupit hysterektomii (odstranění dělohy), jinak by zemřela. Naštěstí už měli 4 děti, konkrétně dvě holčičky dvojčátka (3 roky) a dva kluky dvojčata (11 měsíců). Už dříve však měli v plánu i další děti, ale tato situace jim to neumožňovala.

Matka nabídla pomocnou ruku

Jakmile Nancy na synovi zpozorovala ten obrovský smutek, ihned mu nabídla pomoc. Svému synovi a jeho manželce nabídla odnošení dítěte, které bude zároveň jejím vnoučetem. Když se to její syn Jeff dozvěděl, okamžitě se rozplakal, protože to od své matky vůbec nečekal. Sama Nancy si dříve nedokázala představit, že ve věku 56 let bude těhotná, ale tato situace byla jiná.

Jeff s manželkou jsou velmi vděční

Manželka Jeffa jménem Cambria byla touto informací také velmi potěšena, protože má svou tchyni velmi ráda. Za její nabídku jí byla nesmírně vděčná. Cambria dále o Nancy řekla, že je to výjimečná žena, která se vždy obětuje pro svou rodinu a dělá pro ni první a poslední.

Zdroj: Gesellschaft

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*