Rozruch během prvního dne v novém školním roce! „Cizí“ muž se ve třídě rozeběhl k vystrašenému chlapci

Fotografie: Depositphotos

Spousta dětí je nesmírně udivená z toho, když jim jejich rodiče připraví nějaké zajímavé překvapení. Podobně tomu bylo i v případě tohoto malého chlapce a jeho tatínka.

První školní den znamená pro většinu dětí významný životní zážitek. Velmi často je to také den, který si děti pamatují velmi dlouho a někteří i do konce života. Když se pak stane něco neuvěřitelného, jen to umocní zážitek, který si z toho odnesou. Své by o tom mohl říct i tento malý chlapec, jenž se dočkal velice nečekaného překvapení, které mu připravil jeho tatínek.

Otec byl voják

Otec malého chlapce byl voják v armádě, a tak spoustu času trávil mimo svůj domov. Svého chlapce častokrát neviděl celé měsíce. Dříve se pokoušeli spojit skrze videohovory, ale v místech, kde muž sloužil, byla špatná kvalita signálu. Tím pádem se stávalo, že se se svými nejbližšími ani neměl jak spojit a dlouhou dobu je neviděl, ani neslyšel.

Vrátil se domů

Poté, co celý rok strávil velmi daleko od své rodiny, se na nějaký čas zase vrátil domů. Jeho syn však o ničem nevěděl a ten den měl zrovna svůj první školní den jakožto žák druhé třídy. Otec se tedy vypravil přímo do školy, protože měl v úmyslu svého syna překvapit. Nejdříve koukal do třídy skrze sklo u dveří a prý zadržoval slzy dojetí, když svého chlapce spatřil. Rozhodl se, že ho tedy zkusí nějak překvapit.

Dětský oslavenec obdržel zdánlivě obyčejný dárek. Jeho reakce zaskočila celou rodinu

Učitel dostal nápad

Otec chvilku marně přemýšlel, jak svého syna nejlépe překvapit. Nakonec mu pomohl učitel, jenž dostal vynikající nápad. Navrhl otci, aby se převlékl do kostýmu maskota školy, kterým byl Černý tygr. Muž to ocenil jako skvělý nápad, a vkročil tak do třídy za všemi žáky v masce. Syn tak měl před sebou svého otce, aniž by to tušil.

Oba se přivítali

Po chvíli to však otec nevydržel a masku si sundal. Představil se celé třídě a ihned poté mu jeho syn radostí skočil do náruče. Neviděli se celý dlouhý rok, a tak na obou bylo vidět, jak moc si navzájem chyběli. Voják se také nechal slyšel, že svou rodinu bere na celý víkend na zaslouženou dovolenou, aby dohnali všechen ztracený čas. Muže totiž brzy čeká další vojenská povinnost, a bude tedy muset opět odcestovat. Z tohoto důvodu se snaží užít si svou rodinu na maximum, co jen mu to čas dovolí.

Zdroj: Inspired Stories

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]