Žena si myslela že má podrážděný žaludek, ve skutečnosti porodila dvojčata. O všem rozhodla slova lékaře na telefonu

Fotografie: Kimberly Vardeman / Creative Commons / Attribution 2.0

Lidé mohou mít bolesti břicha z veliké spousty různých důvodů a příčin. O tom se dokonale mohla přesvědčit i tato žena, kterou vzbudila nesnesitelná bolest jejího břicha.

V životech některých lidí se občas stávají naprosto nevídané situace, které někdy nemají úplně jasné vysvětlení. Častokrát se některé záhady nepodaří vysvětlit ani dlouho poté, co se odehrají. Některé příběhy jsou zkrátka dílem několika náhod, které se odehrají ve stejný okamžik. O něčem dosti podobném by mohla vyprávět i tato rodina, která si myslela, že vše jsou pouze nevysvětlitelné bolesti břicha. To, co se však stalo reálně, bylo velmi šokující.

Ženu bolelo břicho

Mladá žena se jedné noci probudila kvůli tomu, že jí začalo neuvěřitelně bolet břicho. Tyto křeče nepřestávaly a ona se tak odebrala na toaletu, aby se svou bolestí nějakým způsobem začala bojovat. Bolest však neustávala a naopak se začala stupňovat, až to bylo už opravdu kritické. V tu chvíli se mladá žena odhodlala k tomu, že si zkusí přivolat nějakou pomoc.

Dorazila její maminka

Pomocí mobilního telefonu tak zavolala své matce, aby dorazila. Potřebovala totiž pomoc od někoho blízkého, kdo by jí mohl poradit nějaký postup, díky kterému by se ženě mohlo ulevit. Když však bolest neustávala, rozhodla se matka ženy na nic nečekat a zavolala na tísňovou linku. Vyžádala si asistencí záchranářů, jelikož si byla jistá, že na toto sama nestačí.

Žena ucítila něco divného

Během toho, co ženina matka telefonovala s operátorem záchranky, zjistila žena něco podivného. Rozhodla se totiž podívat tam, kde jí to nejvíce bolelo. V tu chvíli zjistila, že v místech cítí něco, co připomíná dětskou hlavičku. Žena chtěla počkat na záchranáře a nechtěla tlačit dále, aby něco neudělala špatně. Operátor na lince jí však poradil opak a tak žena přivedla na svět svého prvního potomka.

Porod nešel podle plánu. Doktorova schopnost improvizace zachránila situaci zapojením 12leté dcery

Záchranáři brzy dorazili

Ihned po narození potomka na místo dorazili záchranáři. Pouhých 15 minut po porodu se však stalo něco neuvěřitelného. Žena za asistence doktora porodila druhé dítě. Obě děti vážily velmi málo a bylo tak jasné, že byly porozené předčasně. Matku i její dvojčata záchranáři co nejdříve přepravili na porodní oddělení do nemocnice, kde se jim dostalo té nejlepší péče. Všichni naštěstí vše přežili ve zdraví a bez jakýchkoliv závažných komplikací.

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]