Žena objevila za koupelnou tajnou místnost, kvůli které by 99 % lidí zvažovalo okamžité odstěhování

Fotografie: Infrogmation of New Orleans / Creative Commons / Attribution 2.0

Žena našla v koupelně dvířka připomínající skříňku. Když je však otevřela, odkryl se jí pohled na další dveře, které vedly do tajné místnosti. Její výzdoba vám způsobí husí kůži.

Scéna jako z hororového filmu. O takovou podívanou se postarala žena vystupující na sociální síti TikTok pod přezdívkou BigBrah1, když sdílela video natočené ze své koupelny. Dvířka na stěně skrývala znepokojivé tajemství – tajnou místnost, jež vyvolává mnoho otázek. Smršť komentářů na sebe nenechala dlouho čekat.

Skrytá místnost za koupelnou

V příspěvku můžete vidět, jak žena otevírá malá dvířka ve stěně připomínající skříňku. Jenže realita je mnohem děsivější. Za nimi se skrývají tajné dveře vedoucí do rozlehlé místnosti vyzdobené barevnými otisky rukou a nohou na stěnách a nápisem „Love Shack“, v překladu „chatrč lásky“. V místnosti se také nachází kus papíru, na němž jsou napsána 3 ženská jména, jak informuje web Indy100.

Jakmile žena video sdílela, bleskovou rychlostí začalo sbírat nespočet lajků a zhlédnutí. Za měsíc jej vidělo více než 7 milionů uživatelů, přičemž někteří z nich neodolali a museli své pocity vyjádřit v komentářích pod příspěvkem. „Buď to byla malá skrýš určená k zábavě, nebo je to ta nejstrašidelnější věc vůbec,“ uvedl jeden ze sledujících. „Cítím z toho vibrace únosu,“ uvedl další.

Při průzkumu půdy narazili na díru v podlaze. Tuhle truhlu s vzácným obsahem dříve ukrývaly tisíce lidí

Jak žena s objevem naložila

Spousta lidí ženě radila, aby zavolala policii. BigBrah1 se však vyjádřila, že neví, co by policii měla říct. Místnost, která se nachází za koupelnou v suterénu, což jí dává ještě strašidelnější nádech, je nyní využívána pro skladování. Žena jí dala nový nátěr, ale přesto tvrdí, že je stále strašidelná jako čert. Jediné, čím si je žena jistá, že místnost byla určena pro děti, protože pro dospělého člověka není možné se zde postavit.

@bigbrah1 what do i do ? #horror#horrortok#hiddenroom#hiddenroominmyhouse#halloween#scary#90s#analoghorror#fyp#scarytiktoks ♬ Originalton – philory🦐 ⭐️

Většina uživatelů internetu radí, aby majitelka domu začala pátrat po historii budovy, ale ona se dosud zdráhá. Zatím je místnost stále obklopena tajemstvím. Podobně hororovou scénu prožili také mladí manželé, kteří po koupi domu objevili tajnou místnost, z níž měli strach, jak jsme již psali na SvětěKreativity.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]