Chaos v talentové soutěži. Nejdříve zapomněly mikrofon i boty, následně si získaly celý sál lidí i porotu

Fotografie: Flare / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Když se dvě mámy, které se poznaly na dětském hřišti, zúčastnily talentové soutěže, vyvolaly tím bouřlivou reakci publika i poroty. Byly úžasné.

Na pódium se dostavila dvojice dam, Carolyn a Tola. Jsou to dvě mámy, které se potkaly na dětském hřišti. Brávaly tam pravidelně své děti a staly se z nich dobré přítelkyně. Během svých rozhovorů a návštěv o sobě zjistily mnoho zajímavého. Například i to, že Carolyn velmi ráda tančí a že je velmi nadaná. Tola naopak neskutečně krásně zpívá. Jednou se z legrace rozhodly pronajmout si taneční studio, kde Carolyn začala tančit a Tola zpívat. Oběma se to neskutečně líbilo, a tak si řekly, že by byla škoda jejich představení neukázat více lidem.

Všichni je milovali

A nechtěly to ukázat pouze svým rodinám a přátelům, rozhodly se jít rovnou do talentové soutěže Británie má talent, kde je velmi přísný porotce Simon Cowell. Po dlouhých přípravách skutečně měly jedinečnou příležitost se jít předvést a s noblesou vešly před lidi. Porotci je pozdravili. Tola, která držela v ruce mikrofon, jen stála a nic nedělala. Během pár sekund si všechno uvědomila a do mikrofonu řekla: „Úplně jsem zapomněla, že držím mikrofon!“ Celý sál propukl v smích, lidem se líbila její upřímnost.

Obě se jim představily a řekly jim, jak se poznaly, a uvedly důvody, proč jsou v soutěži. Porotu velmi překvapilo, že samy nikdy nevystupovaly. Ženy si všechny získaly svou laskavostí a optimismem. Dostaly pokyn, že mohou začít, a ony tak učinily. Carolyn měla na sobě krásný černý kostým s krystalky a lesklou vlečkou. Stoupla si do pozadí a čekala. V sále se zhaslo a najednou se ozvala hudba, byla to skladba Diamonds od Rihanny. Tola stála vepředu, připravená ke zpěvu. Ale v té chvíli utekla Carolyn do zákulisí.

Obě byly božské

Nikdo nechápal, proč utekla. „Nezula jsem si boty, v nich to nezvládnu,“ vysvětlila Carolyn. „Omlouvám se, můžeme začít znovu?“ Porota se tomu zasmála a dala ženám pokyn, že zajisté mohou. Ladné pohyby Carolyn a božský hlas Toly dávaly dohromady dokonalé představení. To bylo na konci oceněno mohutným potleskem a postupem do dalšího kola. „Dámy, s tím, co děláte, nepřestávejte. Bylo to úžasné, děkuji.“ S pocitem maximálního štěstí a radosti spolu kamarádky odcházely do zákulisí. Byly na sebe pyšné, že v sobě našly odvahu tam vkročit.

Stále spolu trénují a chtějí se vrátit do dalších kol lepší a sebejistější. Berou to jako skvělou životní zkušenost a příležitost se nějak projevit. Dělají to, co je baví, a to je pro ně důležité. Lidé je milují, protože si na nic nehrají a jsou samy sebou. To je to, co na nich září.

Zdroj: Express

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*