Naprosto úžasné vystoupení teprve 8leté dívky v talentové soutěži. Z jejího zpěvu byla porota v němém úžasu

Fotografie: Depositphotos

Malá holčička chtěla vystoupit v jedné z nejslavnějších talentových soutěží. Nikdo ale nečekal, že z ní o několik let později bude hvězda.

Možná jste nezaznamenali televizní show Småstjärnorna. Tato show v televizi běžela koncem 90. let 20. století a v tu dobu si asi nikdo ze Švédska nenechal ujít ani jeden díl. V této show šlo o to, že v ní účinkovaly děti, které se snažily napodobit slavné umělce. Jednoho dne se tam ukázala dívka jménem Alicia Vikander, kterou možná znáte.

V této show bylo několik známých tváří

Na internetu existuje spousta opravdu povedených klipů z této soutěže. Stovky dětí tam předváděly naprosto úžasná vystoupení. A není se čemu divit, několik známých tváří tady poprvé vyzkoušelo, jaké to je stát na pódiu. Například jako v roce 1997, kdy na tomto jevišti vystoupila budoucí hollywoodská hvězda.

Fotografie: Pexels

O této holčičce všichni věděli, že je mimořádně nadaná, byla vtipná, měla pohotové reakce a nejvíce toužila po tom, že se stane herečkou. Co by pro ni mohlo být lepší, než se zkusit zúčastnit této show? A v tomto měla pravdu, protože kdyby do ní nešla, možná by o ní nyní nevěděl celý svět. A o koho vlastně jde?

Vyhrála tuto soutěž

Nyní světově proslulá švédská herečka Alicia Vikander byla oblečená jako Helen Sjöholm. I když jí bylo pouhých 8 let, moc dobře věděla, že si přeje být herečkou, a byla ochotná pro to udělat naprosto všechno. A můžete vidět, že na jevišti se jí opravdu dařilo, protože jí všichni tleskali. Nikdo ale netušil, co z této dívky bude za několik let.

Ale to, že za 20 let později bude oceněna Oscarem za roli ve filmu Dánská dívka, tedy opravdu nečekala. Alicia Vikander vyhrála tuto soutěž v roce 1997 a stala se tak malou hvězdou, o které věděl celý svět. V tu chvíli se jí otevřely dveře do světa showbyznysu a ona toho náležitě využila. Podívejte se na video z vystoupení, které odstartovalo její kariéru.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]