Dívka si pamatuje svých 10 minulých životů. Podrobnosti, které říká, jsou překvapivé, ale reálné

Fotografie: iStock / Edit

Někteří lidé nevěří na minulé životy, a proto je může velmi překvapit zjištění, že tato dívka si pamatuje všech 10 minulých životů. Dokonce si vybavuje přesné detaily, které souhlasí s realitou.

Na internetu se nachází mnoho testů, které vám prozradí více o tom, co jste dělali v minulém životě, jak se vám dařilo nebo jaká byla vaše profese. Většina lidí si tyto testy zkouší spíše ze zvědavosti nebo z nudy a výsledky neberou nijak vážně. Tato dívka už od 3 let vypráví o svých minulých životech. Celkem si jich pamatuje 10 a dokáže je popsat i s detaily.

Od 3 let vypráví o minulých životech

Jakmile se Joey Verwey naučila mluvit, začala od 3 let vyprávět rodičům o tom, jak žila v minulosti. Pro některé by tyto příběhy mohly být děsivé, ale Joey je dokáže vyprávět až do detailů. Všechny příběhy byly natolik podrobné, že se její rodiče obrátili na odborníky, novináře, psychology, vědce a mnoho dalších lidí.

Když bylo Joey 5 let, trávila hodně času s těmito lidmi, kterým vyprávěla vše, co si pamatuje ze svého minulého života. Vše se zkoumalo a přišlo se na to, že hodně detailů od Joey se shoduje s tím, co se v minulosti skutečně odehrálo. Její příběhy byly prověřovány a u všech se zjistilo, že říká pravdu.

Život v jeskyni

První život, na který si Joey vzpomíná, byl ten, když byla jeskynním mužem. Všem sdělila, že si vzpomíná na to, jak měla v jeskyni kamenné nástroje. Nejzajímavějším detailem na jejím vyprávění bylo to, že i když na tomto místě nikdy nebyla, dokázala přesně říct, kde je vchod do tajné jeskyně v Jižní Africe. Když si vyšetřovatelé zjišťovali, zda v těchto jeskyních žili lidé, byli velmi překvapeni, protože Joey říkala pravdu.

Fotografie: Pixabay

Těžký život jako otrok v Egyptě

Nehezké vzpomínky má Joey na to, jak žila jako otrok na lodi v Egyptě. Vědcům popisovala metody, kterými byli otroci mučeni, a detailně sdělila to, jak vypadala otrokářská místnost. Pro všechny bylo zajímavé poslouchat, jak Joey vyprávěla o tom, jak si staří Egypťané dláždili kamenné cesty.

V minulosti měla Joey 10 dětí

Další událost, na kterou si Joey vzpomíná, je ta, když byla na začátku 90. let vnučkou prezidenta Paula Krugera. V tomto období měla celkem 10 dětí a 2 muže. Když se vědci rozhodli prozkoumat i tuto vzpomínku, bylo neuvěřitelné, že jedno z jejích 10 děti bylo stále naživu a bylo mu 90 let.

Fotografie: Depositphotos

Cizí žena viděla v Joey svou matku

Když bylo Joey 5 let, potkala na ulici neznámou ženu. Žena byla celkem v šoku, když jí Joey velmi připomínala její matku. Dala se s Joey do řeči a začaly se bavit o svých minulých životech. Žena nakonec řekla, že Joey si pamatuje detaily, o kterých mohla vědět pouze její maminka, a že nechápe, jak je to možné.

Zdroj: Healing4happiness

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*