Centrum trvalého zdraví

Žijete v Praze nebo v jejím blízkém okolí a snažíte se dodržovat správný životní styl? Máte malé děti a nedaří se vám odpočívat tolik, kolik byste chtěli? Myslíte si, že když vychováváte kojence či batolátko a nežijete v blízkosti svých rodičů, kteří by vám dítko občas pohlídali, tak si nemůžete užívat volnočasové aktivity?

Pak jistě neznáte centrum trvalého zdraví Cordeus sídlící v Praze 6. Odborníci na zdravý životní styl, fitness trenéři a trenérky, výživoví poradci a psychologové jsou totiž každý den připraveni zlepšit váš život tak, abyste se cítili šťastní a v pohodě.

Program pro maminky s dětmi

Pro maminky s malými dětmi jsou připraveny lekce plavání kojenců Praha, při kterých si odpočinou nejen děti, ale také maminky, na které má pobyt ve vodě téměř blahodárný účinek. Navíc jsou děti od nejranějšího věku vedeny ke zdravému pohybu, za což obvykle v dospělosti děkují. A co víc, společné aktivity rodičů s dětmi upevňuje budoucí rodinné vztahy.

Pro ty, kdo se neustále snaží najít správnou životosprávu, aby se necítili unavení a vystresovaní, si odborníci přes zdravou výživu Praha připravili možnost sestavení jídelníčku na míru pro každého. Při dodržování jednoduchých pravidel se každý může cítit o mnoho lépe již za dva týdny. Obvykle totiž stačí poupravit některé návyky a zlozvyky a setrvat v tomto stavu déle než čtrnáct dní. Po této době si tělo i psychika začnou zvykat na nový režim a nebudou jej chtít měnit. Jak se říká, zvyk je železná košile a platí to dvojnásob také u dodržování životosprávy.

Čas pro zaslouženou relaxaci

Čas od času touží každý po relaxaci. Pro takové okamžiky si vyškolení maséři připravili různé typy masáží celého těla. Nejoblíbenější se pak v poslední době stává masáž ajurvédská, o které se mohou případní zájemci dozvědět více na stránkách www.cordeus.cz/sluzby/leceni-tela-fyzioterapie/masaze/indicka-ajurvedska-masaz/.

V centru trvalého zdraví se mohou cítit příjemně všichni, kdo stojí o zdravý životní styl. Patříte-li tedy mezi ně, neváhejte a navštivte toto místo. Věřte, že jistě neuděláte chybu…

Obrázek: pixabay.com

 

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]