Matka nechala miminko bez dozoru dospělé osoby. Po návratu z tohoto pohledu málem dostala infarkt

Fotografie: Depositphotos

Neobvyklý případ se objevil na sociálních sítích. Matka si musela na chvilku odskočit, tak nechala své dítě na neobvyklém místě pod dozorem zajímavé chůvy.

K neobvyklé situaci došlo v koňské stáji. Matka si potřebovala odskočit, nechala tedy své miminko v autosedačce ležet přímo před stájí koně. Když se po chvilce vrátila, zahlédla něco zcela nečekaného a neobvyklého. Ihned vzala do ruky telefon a začala celou situaci dokumentovat.

Kůň je důkazem šlechetnosti, oddanosti a citlivosti

Tento kůň, který je výjimečným příkladem inteligence a citlivosti těchto zvířat, se ukázal být skvělým opatrovníkem. Měl instinktivní schopnost rozpoznat, kdy dítě potřebuje utišit, a jakmile zaslechl jeho pláč, začal jemně houpat autosedačku. Podle webu Život toto instinktivní chování koně vedlo k tomu, že se miminko hned uklidnilo.

Tento překvapivý přístup koně k péči o dítě byl zaznamenán na video, které matka začala natáčet, když se vrátila do stáje a celou situaci zahlédla. Video, které se objevilo i na streamovací síti YouTube, zachycuje toto jedinečné společenství mezi koněm a dítětem. Velmi rychle se záznam tohoto jedinečného okamžiku stal virálním.

Chůva překvapila věčně zaneprázdněnou matku 3 dětí. Po úklidu byl obývací pokoj k nepoznání

Virální fenomén, který získal přes milion zhlédnutí po celém světě

Videonahrávka koně, jak se stará o dítě, nejenže ukazuje neuvěřitelnou inteligenci a cit pro potřeby dítěte, které jsou pro koně typické, ale také představuje koně v roli, která není pro ně běžná. Kdo by si pomyslel, že kůň by mohl být tak jemný a přitom efektivní v uklidňování malého dítěte. Tato situace vyvolává otázku, zda by lidé měli více důvěřovat schopnostem zvířat.

Příběh také otevírá diskusi o tom, jaké další neobvyklé schopnosti mohou koně skrývat a jak hluboké může být pouto mezi lidmi a těmito noblesními zvířaty. Nejedná se o jediný příběh, který jsme čtenářům deníku SvětKreativity přiblížili a jehož hlavním hrdinou je kůň. Nedávno jsme informovali o koni, který chodí s lidmi až do obýváku.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*