Z kuchyně slyšela zvláštní zvuky. Když vešla dovnitř, málem se jí zastavilo srdce

Fotografie: Depositphotos

Žena byla sama doma, když zaslechla podivné zvuky vycházející z kuchyně. Vešla do místnosti a nevěřila vlastním očím. Dívala se na obrovské zvíře na podlaze.

Jistě už jste ve svém bytě nebo domě našli nějakého nevítaného hosta v podobě brouka nebo pavouka. Přestože mnoho žen (a občas i mužů) nechce ve své domácnosti potkat osminohé zvíře, bude vám oproti nálezu této ženy z Floridy připadat jako nejlepší přítel. Když zaslechla hlasité zvuky vycházející z její kuchyně, šla se podívat, co se děje. Když však do místnosti vstoupila, málem dostala infarkt.

Myslela si, že jde o zloděje

Mary Hollenback žije ve floridských Benátkách, už tedy něco viděla a zažila, jen tak ji něco nepřekvapí. Tentokrát ale byla zaskočena, a to až tak, že málem dostala infarkt. Jednoho dne, když doma vládl naprostý klid a ticho, zaslechla zvláštní zvuky vycházející z její kuchyně. Vůbec si nedokázala představit, co by to mohlo být.

Možná zloděj, napadlo ji. Často se také stává, že si lidé spletou domy, protože jsou si velice podobné. „Vstala jsem, abych tomu člověku řekla, že je ve špatném domě,“ vypráví Mary. Nic z toho se však nestalo. Na podlaze v kuchyni ležel asi 2,5 metru dlouhý aligátor, jak uvádí server TWN. Takže ano, nakonec se jednalo o nevítaného hosta, ale rozhodně ne v lidské podobě, jak si Mary původně myslela.

Na pláži se objevila obrovská rozkládající se hmota. Šlo o přes 4 metry měřící velrybu

Vůbec netušila, co má dělat

Mary byla v naprostém šoku. Vůbec netušila, co má v danou chvíli dělat, jak se zvířete zbavit. Když se krokodýl pohnul, probudilo ji to k činu. Vzala telefon, ukryla se do bezpečí a zavolala na tísňovou linku. Zanedlouho dorazili dva strážníci spolu s odborníky z Floridské komise pro ochranu ryb a divoké zvěře, jak píše NewYorkPost. Okamžitě se vydali do akce.

GATOR INSIDE! 🐊😳 This was in Venice, Florida. Oh my!
📸 Mary Hollenback
Via Matt Devitt WINK Weather

Zveřejnil(a) Florida Alligators dne Neděle 7. dubna 2024

Profesionálové byli úspěšní a dostali krokodýla z Maryiny kuchyně. Nikomu se naštěstí nic nestalo, dokonce i škody byly minimální. Jen pár poškrábaných skříněk. To tedy bylo dobrodružství. Mary je ráda, že vše proběhlo bez komplikací a bude mít co vyprávět svému okolí, ale doufá, že něco podobného už nikdy nezažije. Na SvětěKreativity jsme již psali o podobných příbězích. Tato žena ve spíži objevila domnělou plíseň, jenže skvrna se pohnula. Proto se také musela obrátit na odborníky.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*