Úkryt ve zdi dcera objevila až za dlouhých sedm let od svého narození

Úkryt ve zdi byl objeven až po dlouhých sedmi letech. Takto dlouho muž čekal, než na něho jeho dcera natrefila. O to větší byla celková radost. Nešlo přitom o něco, co by v domě nechal původní majitel. To rozhodně ne. Muž se jenom rozhodl, že své dceři, která se teprve měla narodit, připraví originální překvapení. A tak se rozhodl vytvořit právě úkryt ve zdi.

Úprava domu

K nápadu došel ve chvíli, kdy upravoval dům z důvodu, aby lépe vyhovoval potřebě celé rodiny. A zde ho napadlo také to, že své dcerce připraví malé překvapení. Vytvořil úkryt ve zdi, na jehož odhalení se čekalo dlouhých sedm let. Ale stálo to za to.

Dostala mapu

Vše odstartovala mapa, kterou dívenka dostala do ruky. Po chvíli zjistila, že je to mapa jejich domu. A že je zde něco, co není na první pohled vidět. Mapa ukazuje místnost, ale v reálu je v domě stěna. Dívenka se proto rozhodla daný prostor velmi důkladně prozkoumat. A dobře udělala, jelikož se jí zde povedlo najít tajnou skrýš. Podle všeho musela být za stěnou, kterou zde někdo postavil. Netušila, že to byl její táta.

Snažila se dostat dovnitř

Když bylo dívence jasné, že stěna je zde jenom naoko, snažila se dostat dovnitř a odhalila, že to bude ona tajná skrýš, o které mluví mapa. V tu chvíli se její zájem dostat se dovnitř velmi zvýšil. Musel jí však pomoci její otec, protože bylo třeba stěnu rozříznout, aby bylo možné zjistit, co je za ní. Jinak by se k danému tajnému místu patrně nikdy nemohla dostat.

Co dívenka našla?

Když vešla do tajného pokoje, jenom zírala. Byl zde velký prostor a v něm se nacházela malá truhlička s poklady. Bylo to samé zlaté a stříbrné řetízky a další věci, které pro ni znamenaly skutečně to, že zde našla poklad. Byl to její největší zážitek v životě. Podívejte se sami na to, jak se snaží poklad najít, ale hlavně na její reakci ve chvíli, kdy ho skutečně najde.