V těhotenství měla obrovské břicho a lékař si myslel, že čeká dvojčata. Při porodu ovšem zjistil, co se v ní skutečně skrývalo

Fotografie: Depositphotos

Ženy, které čekají své první dítě, zažívají v životě něco úplně nového, na co nejsou zvyklé. Tato maminka stále nechápala, proč má tak velké břicho, když čeká pouze 1 dítě.

V životě mnoha párů jednoho dne nastane období, kdy zjistí, že se mohou společně těšit na miminko. Těhotenství bývá krásným obdobím jak pro maminky, tak pro tatínky, protože se celou dobu připravují na to, že se jim úplně změní život. Tato mladá žena věděla, že až se jí její dítě narodí, velice se jí uleví.

Nakupování výbavy pro miminko

Někteří rodiče mají tendence přehánět, když se dozví, že čekají miminko. Hned ve 2. měsíci těhotenství začnou nakupovat výbavičku, oblečení a všechny ostatní věci, které pro malé miminko potřebují. I když se to některým lidem zdá přehnané a příliš brzy, nikde není psáno, od kdy by měli rodiče shánět vše potřebné. Navíc je na každém člověku, kdy se rozhodne, že začne nakupovat.

Fotografie: Pexels

V každém případě by rodiče neměli zapomínat na to, že pohlaví miminka se dozví až později, a je tedy potřeba nakupovat věci v neutrálních barvách. Je zcela jasné, že nastávající rodiče mají každý své tajné přání o tom, jaké pohlaví by jejich miminko mělo mít. Časem se však ukáže, jestli jejich dítě bude holka, nebo kluk. Tato maminka však měla úplně jiné problémy, které ji v těhotenství trápily.

Maminka vypadala, jako kdyby čekala dvojčata

Tia Walters (19) ze západního Sussexu v Anglii byla těhotná a čekala pouze 1 dítě. Její břicho ale bylo tak velké, že se jí všichni její známí neustále ptali, zda náhodou nečeká dvojčata. Tato otázka vždy namíchne většinu maminek, které mají bříško hodně velké.

Tia však moc dobře věděla, že má břicho doopravdy hodně obrovské, a neustálé dotazy od okolí na dvojčata jí na dobré náladě příliš nepřidávaly. Sama se kvůli tomu trápila, a navíc se jí objevilo na břiše hodně strií, jež zanechají jizvy na každém ženském těle, pokud už jednou vzniknou. Dalším problémem byla bolest, která se u ní kvůli velkému břichu objevila. Jakmile ale došlo na porod, bylo lékařům hned jasné, proč má žena tak velké břicho.

Tia měla strach z porodu

Už od začátku těhotenství se Tia jako všechny ostatní nastávající maminky bála, jak zvládne porod. Velké obavy jí dělalo také to, že je malého vzrůstu a s takto velkým břichem netušila, zda vše dopadne dobře. Jakmile přišel den porodu, dostala se Tia včas do nemocnice, ale lékaři museli udělat akutní císařský řez.

@tiawalters Which are you?♥️ #fyp ♬ Dusk Till Dawn – Madilyn Bailey

Tie se nakonec narodil syn, který byl opravdu velký oproti ostatním novorozencům. Tia dala svému synovi jméno Roman. Když se narodil, vážil 4,9 kila a vypadal jako miminko, kterému jsou už 3 měsíce. I když Tia nemohla uvěřit svým očím, jak je Roman veliký, miluje ho nadevše a za nic na světě by ho nevyměnila.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]