Originální oznámení těhotenství – 1. díl

Těhotenství je bezesporu jedním z nejkrásnějších období v životě ženy. Ve chvíli, kdy se tuhle radostnou zprávu dozvíte máte nekontrolovatelnou chuť se o ní podělit s celým světem. Na jednu stranu je to zcela pochopitelné, přeci jen je to velká událost, kterou si zkrátka nemůžete nechat pro sebe, ovšem na stranu druhou je přeci jen lepší počkat, než se s touto novinou rozhodnete vyrukovat na veřejnost.

Tématem dnešního článku nebude doporučený čas, kdy je nejlepší rodině, kamarádům či kolegům v práci oznámit, že se stanete maminkou, nýbrž jsme se rozhodli poradit vám pár originálních tipů, jak s touto zprávou ven. Jestli jste právě ve fázi, kdy máte těhotenství lékařsky potvrzené, vše je na správné cestě a vy už chcete všem milovaným prozradit tohle sladké tajemství, jsou následující řádky určené právě vám. Pojďte se společně s námi nechat inspirovat a překvapte svou rodinu stylově!

1) Email od neznámého

Dnešní doba je moderně pokročilá, proto je hned první tip spojený s virtuálním světem a především pak emailovou poštou. Jestli chcete rodinu překvapit a máte na ně emailové adresy, vytvořte adresu vašeho miminka. Můžete ji pojmenovat jako „nenarozené“ či „právě na cestě“ nebo cokoli, co vás jen napadne a prostřednictvím tohoto emailu rodině a blízkým poslat zprávu. V té můžete napsat něco ve smyslu „ještě se neznáme, protože jsem u maminky v bříšku, ale za pár měsíců vás moc rádo poznám“ či něco podobného.

2) Fotografie, která prozradí vše

Nezáleží na měsíci, ve kterém se své těhotenství rozhodnete prozradit světu, náš následující tip se dá provést jak s malým bříškem, na kterém ještě není rostoucí drobeček vidět, tak i na těhulce, která již má bříško veliké. Pod prsy si přetáhněte mašli, která bude konci splývat po vašem bříšku a k ní připevněte cedulku s nápisem „neotevírat do 12. 8. 2018“ – datum si samozřejmě upravíte dle vašeho termínu porodu. Fotky pak stačí poslat poštou, elektronicky, nebo je můžete věnovat osobně.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]