3 měsíce po potratu se vydala koupit květiny na hrob. Zarazil ji cizinec se zprávou, která jí změnila život

Těhotenský test
Fotografie: Pexels

Lana z Austrálie nedávno zažila životní obrat během návštěvy supermarketu. Tři měsíce po bolestivém potratu se vydala koupit květiny na hrob svého syna, když ji náhle zastavil cizí muž.

Cizinec Laně poradil, aby si udělala těhotenský test, ačkoliv ona sama neměla vůbec tušení o tom, že by byla v jiném stavu. Tato neočekávaná rada každopádně zahájila sled událostí, který nakonec změnil Lanin život. Její příběh se stal velice rychle virálním a získal pozornost více než 2 milionů diváků na TikToku, jak popisuje také web Žinoti.

Jak to ten muž věděl?

Její emotivní zážitek se šířil prostřednictvím sociálních médií, kde sdílela svůj příběh o setkání s cizincem a nečekaném těhotenském testu. Video zachytilo okamžik, kdy zjistila pozitivní výsledek a pohled přinesl divákům moment překvapení a dojetí. Zároveň se však také naskytla příležitost ke spoustě dotazů o tom, jak to mohl ten cizinec vůbec vědět. K tomu se ale zatím neobjevilo žádné vyjádření, lze jen polemizovat nad tím, že může jít o jakýsi „dar“.

Dostala nesmírnou podporu od fanoušků

Při sledování výsledku testu byla ohromena, když se ukázalo, že je opět těhotná. Emoce ji překonaly a ve videu sdílela své překvapení nad tím, že se jí tento životní zvrat stal právě tři měsíce po traumatickém potratu. Z této informace byli její fanoušci ještě nadšenější, protože si tím Lana konečně splnila svůj sen role matky. Její porod zároveň proběhl naprosto bez komplikací, na rozdíl od matky, která z toho nevyvázla úplně ve zdraví. Její příběh jsme taktéž popsali na našem webu.

@lanaabiancaa What?! Legged it to get a test immediately! #pregnancytest #pregnancytestresults #lifeafterloss #3monthspostpartum ♬ Get You The Moon – Kina

ultrazvuk těhotenství

Díky mateřské dovolené měla získat až 2 000 000 Kč. Malý detail její plány ihned rozebral

Našly se matky, které si prošly něčím podobným

Lanin příběh přinesl nejenom osobní transformaci, ale také podporu od online komunity. V komentářích pod jejím videem se objevily gratulace a sdílení podobných příběhů od ostatních lidí. I redakce od Forbes popsala podobné situace, kdy cizí lidé dokázali na ženách poznat, že jsou těhotné. Co za jejich darem ale stojí, je dosti diskutabilní a nejspíše to ani nedokáží přesně vysvětlit studie na dané téma.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]