Originální oznámení těhotenství – 2. díl

Jestliže právě prožíváte nejkrásnější období v životě ženy, pak je náš dnešní článekkterý je již druhým pokračovánímurčený právě vám. Těhotenství každou ženu naplní radostným očekáváním, mateřskými pudy a samozřejmě i nekontrolovatelnou chutí podělit se s touto novinou klidně s celým světem. Možná podobné pocity prožíváte i vy, jelikož jste o svém těhotenství ještě nikomu neřekla – vyjímaje manžele a přítele – pak určitě přemýšlíte nad originálním způsobem, jak tuto událost sdělit okolí. Již v minulém díle jsme vám dva nápady prozradili, dnes to nebude jinak. Oznámení těhotenství je vždy velká novina, která si zaslouží patřičný šmrnc a grácii. Zhostěte se proto tohoto úkolu s pečlivostí a vyberte si z našich dnešních nápadů – určitě mezi nimi naleznete takový, který vás nadchne!

  • Kalendář akcí

    Hned první tip je dozajista originální a pokud na něj vsadíte, dočkáte se překvapených i nechápavých obličejů. Až budete na návštěvě u rodičů či přátel, pak je poproste, zda by nemohli donést kalendář. Až jej přinesou, poproste je, jestli by mohli nalistovat určité datum – datum vašeho porodu – a jakmile na den D nalistují a s největší pravděpodobností se na vás podívají s výrazem typu „a co se jako děje v tento den“ pak jim odpovězte: na tento den si nic neplánujte, budete zapíjet vnouče, neteř, apod!

  • Poukaz na hlídání

    Jestliže jste kreativně nadaní a nevadí vám zapojit trochu fantazie, pak na papír či pomocí počítače namalujte a následně třeba i vytiskněte poukaz na hlídání vnoučete. Tento tip je vhodný jako oznámení babičkám a dědečkům, u kterých zaručeně sklidí úspěch. Na poukaz můžete napsat či nakreslit prakticky cokoli, co vás jen napadne. Jako text se hodí něco jednoduchého, leč výstižného. Náš tip: poukaz na hlídání vnoučka/vnučky s platností od září – či kteréhokoli jiného měsíce. Poukaz pak vložte do obálky a darujte. Uvidíte, že podobný způsob, jakým se nastávající babička s dědečkem o nenarozeném cipískovi dozví, rozhodně čekat nebudou!

Obrázek: pixabay.com

KOREKCE: Nikol Sotolářová

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]