Policista vynadal řidiči, že nemá dětskou autosedačku. Muž v autě ani neměl dítě a pro policii neměl slov

Fotografie: Depositphotos

Manželka si pro svého muže přichystala velké překvapení. Když je zastavil policista a zajímal se, proč nemá v autě sedačku pro dítě, muž byl zcela zmatený. Pak se vše vyjasnilo.

Opravdu neobvyklé oznámení, že čekáte dítě, si naplánovala tato žena. Hlavní roli tu však hráli policisté. Zmatený manžel vůbec nechápal, co po něm chtějí. Když konečně pochopil, že se mu snaží říct, že je jeho žena v očekávání, zůstal z toho úplně paf. Roztomilé video s novopečeným tatínkem láme rekordy na internetu.

Nachystala mu opravdu originální oznámení

Mnoho těhotných žen vymýšlí stále zajímavější způsoby, jak tuto novinku oznámit budoucímu otci. Fantazii se meze nekladou a některá oznámení jsou skutečně originální. Tato žena však zašla ještě dál a zapojila i policisty, kteří jí ochotně pomohli. Vzniklo tak dojemné video, které pro ně bude trvalou vzpomínkou a jistě ho rádi svému dítěti ukáží, až trochu vyroste.

Manželé společně sedí v autě a najednou si všimnou, že na ně bliká policejní vůz, aby zastavili. Čekají tedy, až policista přijde k okénku a sdělí jim, co má na srdci. Policista se s mužem přátelsky pozdraví a prohodí pár konverzačních frází. Policista mu poté sdělí, že ho zastavil, protože nemá dětskou autosedačku. Přitom ukazuje na zadní sedadlo.

Muž mu klidně odpovídá: „Já ale nemám děti.” „Jste si jistý?” ptá se policista a ukáže prstem na jeho ženu, která sedí vedle něj. Budoucí otec je trochu zmatený, pak se však konečně podívá, co jeho žena drží v ruce a pochopí, že je to pozitivní těhotenský test. Nevěřícně otvírá pusu a jeho žena konstatuje, že mají dítě v autě a jedou bez autosedačky.

dopravní policista

Policisté se stali hrdiny, když vyrazili dveře, aby se dostali do bytu 72leté důchodkyně. K čemu tedy došlo?

Když pochopí, jen nevěřícně otevře pusu

Nastávající tatínek se jen usmívá a nedokáže ze sebe vypravit slovo. To ale ještě není všechno. K okénku přichází druhý policista a podává mu dárkovou tašku. Z ní nejprve vytáhne malého medvídka, na kterém je napsáno „Tati, uvidíme se na tvé narozeniny”. Nastávající tatínek se směje a stále opakuje, jak je to úžasné.

V tašce na něj ještě čeká malé body s nápisem „Miluji mého úžasného tatínka”. Ten nemá slova a je celou situací zaskočen, ale rozhodně příjemně. Nakonec se s pobavenými policisty rozloučí, poděkují a manžel se otočí ke své ženě, aby ji políbil. Pokud nemáte zrovna dobrou náladu, toto je video je z těch, které vám ji určitě zlepší.

Zdroj: Megasvet

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]