Když dopravní policisté zastavili mladou maminku, nestačili se divit, co našli na zadním sedadle auta

Fotografie: Policie

Žena jela bez poznávací značky, a tak se dostala do hledáčku policistů. Když ji zastavili, zjistili, že na zadním sedadle jsou dvě děti v autosedačkách bez popruhů. Ihned tedy začali jednat.

Policejní oddělení z americké Savannah se rozhodl podělit o zvláštní příběh, který se nedávno odehrál. V hlavní roli byli tři hlídkující dopravní policisté a mladá maminka, které se evidentně lepila smůla na paty. Celá situace se však vyřešila, díky dobrosrdečným policistům a žena odjížděla s vděčností a nejspíš úplně jiným pohledem na příslušníky policie.

Policie si všimla auta bez poznávací značky

Při rutinní dopravní hlídce, zaznamenali policisté auto, které nemělo poznávací značku. Ihned jej tedy zastavili a zjistili, že řidičkou je 21 letá žena. Na zadním sedadle se nacházela roční dvojčata, chlapeček a holčička. Policisté se zajímali o to, proč její auto nemá poznávací značku. Žena uvedla, že jí nedávno ukradli auto a na nové, které si koupila, zatím nestihla dát poznávací značky.

Policisté si také všimli, že autosedačky, kterými se snažila nahradit ty ukradené, nesplňovaly bezpečnostní kritéria. Nejspíš byste čekali, že v tuto chvíli dostane žena pěknou pokutu a bude vyzvána, aby tyto nedostatky okamžitě napravila. To se však nestalo. Policisté se rozhodli, že ženě v tíživé situaci pomohou a rozhodli se, že jí koupí nové autosedačky.

Policisté se během čekání na kolegu ujali dětí

Zatímco desátník Steve Bland šel do obchodu pro nové autosedačky, důstojníci Austin Neumann a William Daniels zatím bavili děti. Neumann je ke všemu nastávající otec a ujal se malého chlapečka. Ten se ze začátku k němu příliš nehrnul, pak se ho však držel jako klíště a nakonec se ho nechtěl ani pustit. Jeho manželka později zveřejnila fotku, kde drží její muž v náručí malého chlapce, s komentářem, že nic menšího od nich nečekala.

Policisté chtěli ukázat, že na silnicích nejsou proto, aby rozdávali pokuty a šikanovali řidiče, že jen chtějí udržet silnice bezpečné pro všechny. A pokud je to jen trochu v jejich silách, snaží se pomoci, stejně jako v případě této mladé maminky. Ta byla policistům velmi vděčná a překvapená. Ani ve snu takové jednání nečekala, když s hrůzou na pokyn policistů své auto zastavovala.

Policejní oddělení uvedlo, že matka odjížděla se zcela jiným pohledem na policisty. Tyto interakce jsou prý nesmírně důležité a policie se o ně ráda rozdělí. Pohled veřejnosti na policii často nebývá kladný a tak jsou rádi, když mohou lidem ukázat, že jsou také jen obyčejní lidé, kteří chtějí pomáhat. Manželka důstojníka Neumanna pak ještě prohlásila, že to byl pro něj dobrý trénink, protože se už brzy stane otcem a zkušenosti s malými dětmi se mu tak budou velmi hodit.

Zdroj: Newly

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*