Matka sdělila neslyšící dceři úžasnou zprávu. Její reakce dojala miliony lidí na celém světě

Fotografie: Depositphotos

Říká se, že dětská radost je ta nejupřímnější na světě, protože děti ještě neumí lhát a přetvařovat se. A reakce této neslyšící holčičky to naprosto potvrzuje.

Každé dítě má obrovskou radost, když se dozví, že jeho maminka čeká další miminko. Nemůžou se dočkat, až jeho bráška nebo sestřička přijde na svět a oni budou moci být velkými sourozenci. A radost dětí z téhle zprávy je pro rodiče opravdu dojemná. Nejinak tomu bylo, když maminka tuto úžasnou zprávu sdělila svojí neslyšící dceři.

Její první dcera je bohužel neslyšící

Holčička se jako neslyšící už narodila, což bylo pro ni i pro její matku neskutečně těžké. Musely se naučit dorozumívat se jinak než mluvou, ale postupem času se z nich stala nerozlučná dvojka. Jednoho dne se maminka dozvěděla, že čeká druhé miminko, a s jejím manželem z toho měli obrovskou radost a nemohli se dočkat, až to sdělí své neslyšící dceři.

Fotografie: Pixabay

Dívka nejprve nechápala, o co jde

Nejprve si samozřejmě musela promyslet, jak tuto úžasnou novinu dceři sdělí. A tak si jeden večer sedli všichni společně na gauč a matka jí začala vysvětlovat, že se jejich rodina rozroste o dalšího člena. Dívka nejprve nechápala matčiny narážky, ale jen o několik vteřin později se všechno změnilo.

Fotografie: Unsplash

Když dívka s pomocí obrázku z ultrazvuku, hraček a maminčina bříška pochopila, co se jí maminka s tatínkem snaží celou dobu říct, oba rodiče svojí reakcí rozbrečela. Nemohla se dočkat, až z ní bude velká sestra, a těšila se, jaké dobrodružství spolu prožijí. Holčička si totiž sourozence vždycky přála a konečně se jí to splnilo.

Zdroj: UberAlles

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]