Mladé matce přestalo při porodu bít srdce. Její bratr v tu ránu učinil zásadní rozhodnutí, sestřičky jen zíraly

Fotografie: Depositphotos

Při porodu může u matky i u dítěte nastat mnoho komplikací, které ohrožují život rodičky nebo dítěte. V tomto případě mamince přestalo bít srdce, ale naštěstí byl poblíž její bratr.

V průběhu těhotenství zažívají nastávající rodiče krásné okamžiky a každý den se těší na to, až budou mít na světě jejich miminko. Během této doby se však může stát mnoho věcí, které negativně ovlivní život matky nebo dítěte. V tomto případě byl ohrožen život matky, protože jí při porodu přestalo bít srdce a hrozilo, že už se žena neprobere.

Krásné období během těhotenství

Během těhotenství zažívají maminky mnoho momentů, které doposud nikdy nezažily a je to pro ně něco nového. V některých případech jsou tyto momenty hezké, ale občas se stane, že nastávající matce není dobře, protože těhotenství celkově ovlivňuje její zdravotní stav a ten není ani při lékařském dohledu nejlepší.

Tato žena ale měla průběh těhotenství v pořádku, a tak se ani neočekávalo, že by mohly nastat nějaké komplikace až při porodu. Nikdy si nestěžovala na nějaké problémy spojené s miminkem nebo s tím, že by jí zdravotně cokoliv omezovalo nebo komplikovalo život. Jednoho dne se však celá situace změnila.

Nečekaný předčasný porod

Občas se stane, že se chce miminku na svět dříve, než bylo v plánu. Na podobné situace bývají lékaři připraveni a v mnoha případech z tohoto nečekaného překvapení nemá miminko ani maminka nějaké následky. Díky dnešním technologiím se tak dá zachránit i předčasně narozené miminko. Maminka jménem Melanie si zažila něco podobného, když jednoho dne začala mít silné křeče a bolesti v břiše.

Fotografie. Freepik

Melanie byla poslána na JIP

Jakmile Melanie dorazila do nemocnice s bolestmi, byla poslána na jednotku intenzivní péče. Odtud byla poslána na porodní sál, kde se jí předčasně narodila krásná holčička. Brzy po porodu ale přestalo Melanii bít srdce a lékaři absolutně netušili, co se stalo. Jakmile manžel Melanii Doug zjistil, že jeho manželce přestalo bít srdce, ihned si pomyslel, že se stane vdovcem.

Naklonil se tedy ke své ženě a pošeptal jí, aby zkusila ještě z posledních sil bojovat. Doug byl připraven na to, že se bude muset starat o svou dceru sám a lékaři nedávali Melanii příliš mnoho šancí. Naštěstí byl poblíž její bratr, který byl také lékařem a řekl, že svou sestru sám vyšetří. Díky pečlivému přístupu a důkladnému vyšetření Melanin bratr přišel na to, co se stalo jeho sestře.

Fotografie. Freepik

Bratr Melanie jí zachránil život

Podle výsledků a vyšetření bylo zřejmé, že lékaři předtím u Melanie přehlédli vnitřní krvácení. Hned po tomto zjištění byla Melanie poslána na sál, kde lékaři provedli potřebnou operaci a od té chvíle se začal stav mladé ženy zlepšovat. Po 24 hodinách od operace se Melanie probudila a všichni si mohli oddechnout, že byl poblíž její bratr, který ji zachránil život. I přes tyto komplikace je nakonec Melanie i její dcera v pořádku a nemají ani jedna žádné zdravotní následky.

Zdroj: BuzzBlog

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]