Tatínek 3 dětí jednoho dne zjistil, že je neplodný. S celou situací konfrontoval svou manželku a nestačil se divit

Fotografie: Depositphotos

Muž z tohoto příběhu žil 20 let se svojí velkou rodinou, aniž by tušil, že je neplodný. Přesto měl tři krásné a zdravé děti. Žil ve lži.

Existuje mnoho důvodů, které nutí partnery zachovávat tajemství. Někdy je důvodem pocit studu nebo viny. Může jít také o strach z nějakých lékařských výsledků. V případě mimomanželského vztahu je utajování motivované fantazií a touhou. Zrada je však většinou neslučitelná se závazkem vůči partnerovi, ať už je zpečetěný manželstvím, nebo nikoli.

Odhalení vždycky bolí

Pokud zjistíte, že váš partner lhal, možná začnete vinit sami sebe, že jste lži vůbec uvěřili. Je však těžké věřit tomu, že by vás chtěl lží zradit někdo, koho milujete. Podobně na tom byl Richard Mason, který žil po boku své manželky Kate dlouhých 20 let, aniž by tušil, že nemůže mít děti. Společně vychovávali tři a on věřil, že jde o jeho potomky. Pak mu však byla diagnostikovaná cystická fibróza.

Lékaři mu také sdělili, že tím pádem nemůže mít děti. A nikdy nemohl. To znamenalo, že děti, které od roku 1995 vychovával jako vlastní, nebyly jeho. Pravděpodobně je manželka počala během svého mimomanželského vztahu. Muž neváhal a okamžitě požádal o rozvod. Svoji manželku kromě toho také zažaloval za otcovský podvod. Smutné je, že podvedené v tomto případě byly i děti.

Manželka za to zaplatila

Kate souhlasila, že záležitost vyřeší finančním vypořádáním. Měla však jednu podmínku. Chtěla, aby biologický otec dětí zůstal v anonymitě. Nikdo včetně právníků netušil, proč žena přijala finanční kompenzaci a proč nechce prozradit skutečnou identitu otce svých dětí. Později se však zjistilo, že děti nechtěli znát svého pravého otce, protože za svého tatínka stále považují Richarda Masona.

Fotografie: Pixabay

Kate přiznala, že měla čtyřletý poměr s jiným mužem, a během té doby počala prvorozeného syna a následně dvojčata narozená v roce 1999. Spekuluje se o tom, že skutečným otcem dětí je její kolega z banky. V každém případě toto děsivé odhalení rozdělilo fungující rodinu a tři chlapce připravilo o tatínka, kterého nadevše milovali. Nepoctivost manželky byla opravdu šokující.

Zdroj: The Telegraph

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]