Muž vyměnil manželku a 2 děti za mladou milenku. Nikdo ale netušil, co bude po několika měsících následovat

Fotografie: Depositphotos

Někdy se bohužel stane, že jeden z partnerů už není ve vztahu spokojený, a tak najde to, co mu schází u partnera, u někoho jiného.

John udělal ve svém životě opravdu hodně chyb a sám to přiznává. Ta největší ale byla, když opustil svou ženu a dvě děti kvůli milence. Jenže poté mu samozřejmě došlo, že jeho žena byla ta pravá láska. Ale už bylo opravdu pozdě na to vrátit vše zpátky. Manželka ho totiž zpět nechtěla. On už však nechtěl zůstat s milenkou.

Fotografie: Depositphotos

Rozhodli se, že se rozvedou

Maria pracovala v květinářství. John ji potkal přímo tam, protože často chodil kupovat své manželce kytky. Ale Maria byla velmi roztomilá a krásná. Vždy udělala velký pugét tak rychle, že John nestačil zírat. Během několika dní se do ní zamiloval a bez váhání se zcela oddal svým citům. Jednoho dne mu Maria dala svoji vizitku a on udělal něco, čeho teď lituje. Zavolal jí.

Jeho manželka ale vše rychle uhodla. Sám jí to ani nemusel říkat, i když se na to opravdu chystal. Reakce manželky ho překvapila, nepřišly žádné výčitky ani scény, zkrátka se v klidu domluvili, že se rozvedou. Dětem to bylo velmi líto. Byly totiž ještě malé a neuvědomovaly si, co se děje. John je chtěl vídat každý víkend a platil na ně alimenty. Jen zkrátka nebydlel ve stejném domě.

S milenkou se začali hádat

Jenže toto chování se nelíbilo Marii. Chtěla totiž, aby přerušil veškerý kontakt s bývalou manželkou i s dětmi. Zpočátku dělali kompromisy a dá se říct, že jim to šlo docela dobře. Jenže poté si John začal všímat, že už pro Marii není vůbec zajímavý. Mnohem víc ji totiž přitahovaly peníze, které jí dával, a dům, jenž díky němu měla. A poté se začali čím dál tím více hádat.

Fotografie: Depositphotos

O několik dní později šel John navštívit své děti a bývalou manželku. Jeho emoce ho ale tak přemohly, že si začal stěžovat. Seděli spolu dlouho v kuchyni a povídali si a jemu došlo, že mu děti i bývalá manželka moc chybí. A tak začal tento dům navštěvovat častěji. Uvědomil si, že neměl vyměnil spokojený život za krásnou milenku. Jeho žena ho vždy ve všem podporovala a vždy věděla, co má říct a jak mu pomoci. To se o Marii říct nedalo.

Čas už nejde vrátit

Samozřejmě, že se snažil dát zase vše do pořádku. S Marií se rozešel a odstěhoval se od ní. Doufal, že ho jeho bývalá žena vezme zpět. Jenže ta si mezitím také našla přítele, který se k ní choval tak, jak si zasloužila. Zoufalý John teď chce vrátit čas, ale už je pozdě. A také moc dobře ví, že jinou ženu než svou bývalou manželku nechce. A tak zůstává sám a bere si k sobě děti tak často, jak to jen jde.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]