Otec chtěl naučit holčičku říkat slovo táta. Jeho snaha nedopadla úplně podle plánu

První slova jsou velmi důležitou událostí v životě každého dítěte. Tento případ však ukazuje, jak komické to může být. A kupodivu zde nehraje roli samotné malé dítě, které obvykle žvatlá, což je nejenom pro rodiče důvod k tomu, že se zasmějí. U tohoto videa má totiž hlavní roli tatínek.

Cíl byl jasný

Co muž po své dcerce chtěl? Samozřejmě ta správná první slova. A těmi mělo být slovo „táta“. V tu chvíli by byl muž skutečně hrdým otcem. Jeho snaha však nedopadla úplně podle plánu. I když zvolit tu nejjednodušší metodu, a místo složitého „father“ použil jednoduché „papa“, jeho dcerka měla na učení prvních slov zcela jiný názor.

Hlavně mnoho smíchu

Veselý otec chce zábavnou formou donutit svou dcerku k tomu, aby mezi její první slova patřilo i typické „táta“ neboli „papa“. Oba se na procházce velmi baví, a tak tatínek několikrát řekne toto slovo a myslí si, že ho jeho dcerka zopakuje. A k čemu dojde? Pouze k velkému smíchu. Dcerka se po vyslovení tohoto slova rozesměje na což reaguje otec také výbuchem smíchu. A takto to pokračuje ještě několikrát. Pokud vás dané video pobavilo, věřte, že stále ještě nekončí.

Nakonec stejně vyhrála maminka

Jak vše nakonec dopadlo? Rozhodně ne tak, jak otec očekával. Dá se říci, že když jde o první slovo, tak jasně vyhrála maminka. I když se tatínek snažil, seč mohl, tak odpovědi jeho dcery byly pouze dvě. Buď se začala slovu „papa“ od srdce a upřímně chechtat, nebo mu odpověděla slovem „mama“. Tedy klasickým „máma“. V tu chvíli bylo muži jasné, že maminka je pro dceru mnohem důležitější než on. Bral to samozřejmě s humorem a ví, že si bude muset ještě nějaký ten týden přece jenom počkat. My ale tušíme, že se určitě dříve nebo později dočká.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]